Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak igy egyszeruen megmondjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak igy egyszeruen megmondjam?

Figyelt kérdés
Fel eve ismerkedtunk meg egy lannyal, egy munkahelyen dolgozunk. Mar elegge megismertuk egymast es en erzek valamit iranta, valoszinunek tartom, hogy o is. Jelen esetben nincs nagy valasztek randizni, ezert azt gondoltam, hogy munka utan megkerdeznem mennyire siet lenne 10 perce negyszemkozt beszelni es akkor elmondanam hogy mit erzek iranta meg, hogy miert vartam eddig azzal, hogy bevalljam. Jo otlet lenne szerintetek, vagy a hely sem jo meg a modja sem, lehet picif elinesztenem azzal, hogy nyiltan megmondom? Ez lenne az elso, hogy ilyet teszek, meg nem vagyok az a magabiztos srac aki csak ugy megcsokolja a csajt es lessz ami lessz. De nem akarom majd hogy honapokig vagy evekig gyotorjon a mi lett volna ha erzes.
2020. ápr. 8. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha jóba vagytok az azt jelenti hogy ő is érez valamit.. Egy nő nincs sokat egy férfival ha nem érez semmit. Mondd meg neki amíg lehet.
2020. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond igen .
2020. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak így egyszerűen.

Ahhoz képest, hogy az első lenne, furcsán hangzik, hogy azt írod, jelenleg nincs nagy választék, randizni. Ne szégyelld, hogy első, és legfőképpen ne akarj más lenni, mást mutatni, mint ami vagy. A lányok nagyra becsülik az őszinteséget, a normális gondolkodásúakat taszítja a nagyképűség, felvágás.

2020. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a leggyagyibb randi amit eltudsz képzelni.

Először csak hívd el beszélgetni, ha lehet egy italra vagy kv.

AZt nem ismered hogy beszélgetés???

AZtán már látod a többedik alkalomnál hogy egyáltalán elmondatod-e vagy felesleges.

HA nekem az első alkalomkor ilyet mondana bárki, ott rögtön vége lenne.

Beszélgetni, udvarolni kellene.

2020. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne mondd el azonnal. Először tényleg hívd el randizni majd. Ha benne van a randiban akkor már tudhatod h ő is érez vmit irántad. Ott elkezdhettek majd beszélni, és ha úgy látod akkor felhozhatod neki, h mit érzel.

L

2020. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez jó ötlet... Párszor hidd el valahova, kettesben menjetek el valamilyen nem zsúfolt helyre sétálni ebben a szép időben, aztán ha ezek megfelelően alakulnak, akkor....csókold meg!
2020. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A karanten meg kijarasi tilalom miatt irtam most nem igen lehet normalis randit.

Beszelgettunk mar eleg sokat. Meg azert mar kimutattam, hogy nem kozombos szamomra, meg forditva. Csak voltak dolgok amiket rendeznem kelett magamban, addigra meg beutott ez a karantenos dolog igy meg most nincs nornalis hely ahova elhivhatnam, tovab. Huzninmeg nem akarom az idot lehet honapokig igy lessz meg. Meg nem egy hete ismerkedtunk meg, hogy megremuljon, hogy egybol szerelmet vallok.

2020. ápr. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!