Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kéne megmondjam neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Pontosan 4napja eltem at elso szexualis elmenyemet, nem volt rossz, viszont nem volt orgazmusom se huvelyileg se csikloval, tudom nem minden no megy el elsore, van akinek nem is sikerul, viszont amikor magamnak csinaltam nekem sikerult(ujjazassal)..neki kb 5perc kell es mar van orgazmusa.. de en igy egyaltalan nem elvezem a szexet.. az elojatek se olyan hosszu.. hogyan kene szepen nem paraszt modon elmondani neki hogy “halo nekem kicsit tobb ido kene mert amugy egyszer se mentem el mikozbe szexeltunk” mert nem akarom megbantani, es mar vagy 5 alkalmon tul vagyunk.. normalis valaszokat koszonom! 19/L

2019. aug. 25. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pont így!


ha ezt nem mered elmondani, miért vagytok együtt?

2019. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy leírtad! A partnered valószínűleg nem túl tapasztalt és nem veszi észre a jeleket (azt hiszi így is jó neked). Nem "parasztság" ha megmondod neki, neked több időre van szükséged, kicsit foglalkozzon veled többet az előjáték során stb. Két embernek mindig össze kell csiszolódnia, ha valaki a jelekből nem tud azonnal olvasni, akkor egyszerűen meg kell neki mondani, udvariasan, de mindenképpen jelezd neki!
2019. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb beszélj vele erről, mert egyre nehezebb lesz elmondani, akkor már az is baj lesz, hogy miért nem szóltál eddig.

Esetleg előjáték közben mond, hogy ezt csinálja még, ne hagyja abba, aztán közben mondhatod, hogy kicsit erősebben, gyengébben, ahogy érzed, hogy neked hogy jó.

2019. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2019. aug. 25. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy hülyeség :-)

Legyn már annyira kedves és jóérzésű a srác, hogy rádfigyel és a te élvezeted a fontos neki, bocs, a hülyéje. Utána meg megkérdezi, neem ? : drágám neked jó volt ?

Nem az a baj, hogy elélvez 5 perc után, hanem az, hogy utána nem kényeztet tovább téged azonnal bárhogy. Simogatás-nyalás-ujjazás, esetleg 69-ezés. Ha szeret és te is őt, 10 perc múlva ugyis feláll neki újból és folytathatjátok, neeem ?

2019. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!