Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogyan élitek meg, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan élitek meg, ha a párotok alkalmanként megmondja, hogy mit szeretne rajtatok látni?

Figyelt kérdés

Vannak darabok, amik kifejezetten tetszenek és kedvemre való, ha a nő, akivel vagyok, a kedvemben akar járni és felveszi a kedvemért.

Nem csak szexhez, hanem a hétköznapokban is.


Nem várom el, inkább csak jól esik.



2020. okt. 1. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha akarok a kedvében járok.

De azt nem tűröm, hogy megmondja mit tegyek, mit viseljek, stb.

2020. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az első írja!
2020. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez mennyiben változik meg, amikor szerelmesek vagytok?
2020. okt. 1. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülök, ha a párom jelzi felém, hogy miben tetszenék neki mégjobban. Imádok picit kiöltözni neki néha, gondolatolvasó pedig nem vagyok, tehát... :D
2020. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát gondolom, attól is függne, hogy én egyébként mit gondolok az adott ruhadarabról. Nem fejtetted ki, hogy mit kell elképzelnünk. Haspólót pl. akkor se vennék fel, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. (Na jó, akkor lehet, hogy mégis. De soha máskor.)
2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozunk, általában próbálok olyan darabokat összeválogatni, amikről tudom, hogy bejönnek neki. Szeretem, ha tetszem neki, és szerencsére nincsenek nagy igényei ezen a téren. 😅

Mert ahogy az előttem szóló mondta, van egy-két dolog, aminek a viselésére nem tudna rávenni, mert annyira idegen tőlem.

2020. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal (is) szoktam járni vásárolni, és ha úgy van, akkor felpróbálom azokat a ruhámat, amiket ő választ nekem, kikérem a véleményét. Elég sokszor van olyan, hogy olyan ruhát próbálok emiatt, amit amúgy nem, és pozitívan csalódok. Vagy ha öltözöm, szoktam kérdezni, hogy szerinte mit vegyek fel (nyilván nem mindig). Ez felőle sem elvárás és mindig mondja, hogy tetszik neki a stílusom stb. Igazából nekem is jólesik, hogy dicsér, kiemeli mi jó, mi nem. Olyan ritkán van, hogy direktbe megmondja, hogy ezt vagy azt viseljem, de ha ezt úgy fejezné ki, hogy "milyen jól áll neked az a kék ruha, nem veszed ma fel?", akkor tuti nem venném rossz néven.
2020. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kéri, felveszem. Ennyi
2020. okt. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!