Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 25+ évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 25+ évesen szűz partnert keres, az valóban esélytelen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nagyra értékelnék egy szűz partnert. Azért, mert a lányok hamar (akár 15-16 évesen) elkezdenek nemi életet élni ilyen vagy olyan okból. Nem ítélkezem emiatt. Alapvetően senki sem több vagy kevesebb ember attól, hogy szűz / vagy nem szűz.

Az én indokom, hogy miért értékelem nagyra: egyszerűen azért, mert a 20+ évesek körében véleményem szerint ritka jelenség.



2020. dec. 8. 22:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem esélytelen de jobb esetben észre sem veszed őket, mert van rajtuk 10 kiló felesleg, nincs kidobva a melle, rendesen van felöltözve nem minicuccban és nyilván nem is teszi magát mindenkinek. Sőt talán kerüli is az embereket, mert nem mer bízni, nem akar csalódni.


Üdv egy 25 éves szűz nő.

2020. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
26%

19-es....


Ekkora marhaságot 🤣 Én 25 évesen vesztettem el, 50 kilósan, C kosaras mellekkel. Nem, nem csak hájpacnit fog találni, ha erre gondolsz.

2020. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

50kg még nem számít kövérnek. 60 sem. 70 felett, főleg ha a csaj 160 vagy az alatti akkor rá se néznek a pasik. Max a fétisesek, akik tudni akarják milyen egy "hájpacnival" vagy esetleg olyan gyerekesek hogy fogadtak a haverral hogy "na majd én megdgom!"


Na és a duci lányok (mint én) ezeket marha jól tudják és pont ezért nem tudnak megbízni olyan könnyen bárkiben és ezért vagyok még én is szűz.

2020. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
#23 nem kell elhinni, pont lesz*arom. Nekem azzal se több, se kevesebb, hogy egy névtelen senki mit gondol rólam az interneten.
2020. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

20-as köszönöm a korrekt, részletes választ, jó volt olvasni.


24-es, elfelejted hogy emberek ülnek a képernyő előtt, te is egy vagy a sok közül, és cseppet sem vagy több a másiknál.

2020. dec. 24. 09:38
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

#24

Névtelen senki? Mert te ki vagy ha? Ja igen. Egy névtelen BUNKÓ senki! 🤣

2020. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%

#26


Ja, majd pont kedveskedni fogok veled, amikor kvázi hazugnak nevezel, meg féregnek.


Igen, számomra egy névtelen senki vagy, ahogy én is a számodra. Hol ezzel a probléma?


Egyébként meg azért szólaltam fel, mert rengeteg skatulyát ráhúztatok itt a "túlkoros" szűz lányokra. Biztos kövér, biztos csúnya. Még egy elvárt viselkedésforma is van, szerintetek aki 25 évesen vesztette el, az csak szende, visszahúzódó nebántsvirág lehet, és mivel ez nem illik rám, biztos hazudok. Csak ennyit erről.

2020. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

"te is egy vagy a sok közül" - ezt úgy értettem, hogy egy ember a sok közül, és nem úgy, hogy egy névtelen senki a sok közül.


Szerinted pedig kettőnk közül én vagyok a bunkó? :) Nos ezt döntse el az aki olvassa, én a válaszolást - ami téged illet - ezzel befejeztem.

2020. dec. 24. 15:49
 29/30 anonim ***** válasza:
28%
btw mivel a kommented törölve lett, nem a lánynak írtam, hogy l*szarom, hanem a törölt kommentre reagáltam.
2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, nem zavar, hogy azt a kommentet nem neked írtam? :D
2020. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!