Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ha egy kövér férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ha egy kövér férfi a vékony sportos lányt szeretne akkor az esélytelen, viszont ha egy kövér nő szeretne egy sportos izmos pasik akkor az összejöhet?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 10:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindkét verzió összejöhet. Mindenkinekmás az ízlése. Egy kövér férfit is szerethet egy vékony lány és fordítva
2018. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Sok férfinak bejön az arányosan telt alkat, és sok nőnek tetszik, ha mackós egy férfi.

A szélsőségesen elhízott zsírdisznó nemtől függetlenül nem talál izmos, sportos párt.

2018. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Duci nő vagyok, de soha nem jött össze sportos pasi, úgyhogy inkább vagyok egyedül, lert kövér pasi nem kell :D lefogyok szépen és majd akkor keresek olyat, aki nekem kell
2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Én láttam már mindkét kombót, nem is egyet.

Igazából az ízlés egy dolog szerintem, ismerek több pasit, akinek inkább a telt lányok tetszenek, meg ismerek több csajt, akik a macis pasikért vannak oda, itt szerintem inkább az életmódbeli különbségek leküzdése lehet nehéz.

2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Én vékony, sportos lány vagyok és volt már picit túlsúlyos pasim. De pont emiatt is mentünk szét, egyszerűen nem élveztem a szexet, pedig rajta még nemis volt olyan sok túlsúly. Viszont simán lehet, hogy más vékony lánynak bejönne(ha sok pénzed van, akkor aztán főleg :D).


A telt nők, ha arányosan teltek és csinosan öltöznek, szép az arcuk, akkor simán bármilyen pasinál lehet esélyük. Sőt szerintem manapság ők vannam hájpolva, nagy segg nagy mell, legalábbis én az utóbbi időben mindig le vagyok szólva ismerősi körben, hogy milyen kis vékony vagyok :D

2018. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Én ha kövér nem is de azért teltebb nő vagyok és igen volt már jóképű, sportos barátom..aki még intelligens is volt.

Szerintem a kisugárzás is sokat számít. Életvidám, vagány, de ha kell komoly és határozott nőként szerintem nem csak a külsőm miatt figyelnek fel rám a férfiak.Nekem is tetszett már meg mackósabb pasi és mivel elragadó,művelt ember volt a pocija nem is zavart.

Szerintem a külső az egy dolog, persze első pillanatban amikor nem ismerünk valakit csak a külseje tud megfogni, de ha valami oknál fogva meglátjuk magát az embert, akiben meg van az amit keresünk akkor nem számít mi az ideál.

2018. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
embere válogatja. én sportos vagyok de mindig a plus size nők vonzottak.
2018. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
A férfiak közt tényleg akadnak olyanok akiknek tetszik a duci nöi test. Viszont ha egy nő szájából haljuk azt hogy neki tetszenek a mackós, pocakos férfiak akkor rendszerint a teljesen átlag maximum 75 kgos emberekre értik ők ezt a mackós jelzőt! Nem a 100 kilós kanapén fetrengőre.
2018. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez ízlés dolga, van, akinek ez tetszik, van, akinek az. A duci nők talán azért vannak kicsit előnyben a hasonló adottságokkal rendelkező férfiakkal szemben, mert most nagyon tolja a szekerüket a média és a divatipar, illetve fogyasztószereket is inkább nők vásárolnak, mint férfiak, tehát az ilyen irányú kampányokat is rájuk építik inkább. Emiatt pedig jobban szem előtt vannak.

Én pl. vékony alkatú nő vagyok, sportolok is, de nem emiatt, eleve ilyen a genetikám, nehezen híztam mindig, ha nadrágot akarok vásárolni, hát elég alaposan utána kell járni, mert a sport miatt a vádlim erős, izmos, tehát nem pálcika, vagyis a vékony szárú nadrágok eleve felejtősek, viszont aminek még jó is a szára, azzal meg az a baj, hogy derékban kétszer beleférek, ezt pedig még övvel sem lehet jól korrigálni, hogy kényelmes legyen. Szóval ha bemész egy ruhaüzletbe női nadrágot venni, akkor van a pálcika fazon meg a duci fazon...

2018. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Viszont ha egy nő szájából haljuk azt hogy neki tetszenek a mackós, pocakos férfiak akkor rendszerint a teljesen átlag maximum 75 kgos emberekre értik ők ezt a mackós jelzőt! Nem a 100 kilós kanapén fetrengőre.



És egy 100 kilós kanapén fetrengő nőket viszont szeretik a férfiak?

2018. jún. 13. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!