Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében melyik a vonzóbb! Egy sportos/kidolgozott alkatú 170-es pasi vagy egy vékony/cingár 185-ös pasi?

Figyelt kérdés
Előbbinek ugye vonzó a testalkata (nem felfújt lufi izmok), viszont sok nőnél nem jön számításba a magasságkülönbség miatt, utóbbi viszont már minden nőhöz passzol magasságra viszont olyan, mint egy ruhafogas, de legalábbis elég vékony. A nők általában a magasságot és a testalkatot említik legfontosabb tulajdonságként, de ebben a leosztásban kinek lenne több sikere? A belsőt most hagyjuk. Legyen mindkettő egy megtestesült humorzsák/dumakirály/tanult polihisztor.

2018. jún. 12. 14:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%

"mindkettő egy megtestesült humorzsák/dumakirály/tanult polihisztor"


És ennyi elég is a boldogsághoz.

2018. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
185 vékony/cingár
2018. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
#2: És az okát is elárulod?
2018. jún. 12. 14:40
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
170-es pasit, tökéletes az én magasságomhoz(160) és még izmos is, nem szeretem ha túl vékony egy srác, inkább legyen kicsit husi, mint vékony...
2018. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
2-es vagyok....mert 179 magas nő vagyok..és bár eddig nem tetszettek a vékony pasik, most azért oda vagyok egy 185 magas vékonykáért:)
2018. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
10%

Leginkàbb egyik sem. Keresnék olyat aki minden szempontból az esetem.

Az első túl alacsony, a màsikon meg nincs hús... De ha ebből választani kellene, akkor a 185 centist . Nekem amúgy a magassàg és az arc a legfontosabb külsőleg. Testalkat màsodlagos, főleg a picit testesebb pasik jönnek be, kis pocakkal.( nem 9 hónapos terhes sörhasra gondolok) De inkàbb legyen vékony, mint alacsony( hozzàm) . Persze én sem vagyok àtlagos magassàgú nő ( 175), ezért nehezebb dolgom volt ilyen téren. Amúgy csak elméletben vàlaszolok, sok éve nem ismerkedem.

2018. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
a magas vékonyat. ő ugyanis még kipattinthatja magát, de a törpe nem lesz magasabb.
2018. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

#7: Büszke lehetsz magadra, hogy letörpézel egy normális életvitelű felnőtt férfit. Lefogadom, hogy te is egy <165-ös törpilla vagy.

A többi +170-es lány indokát viszont meg tudom érteni. Valóban hozzátok inkább a 185-ös pasi illik.

2018. jún. 12. 14:51
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
És egy <165-ös lánynak kötelezően csak alacsony pasik tetszhetnek? Csak azért, mert ő maga alacsony? Hadd legyen már mindenkinek joga eldönteni, hogy kit preferál :D Na meg azt se felejtsük már el, hogy ilyen szempontból az alacsonyság egy nőnél pozitívum, míg a férfiaknál nem kimondottan. Szóval egy alacsony nő “piaci értéke” nem egyenlő az alacsony férfiéval.
2018. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%

Bármennyire fétisem a magasság, akkor inkább már a normális súlyú 170 magas. Utálom, egyenesen borzongok a vékony, csontos férfi testtől. Szerintem férfiatlanabb, mint hogy alacsony az illető. Hamarabb kelti egy gyenge, törékeny akárki érzetét, akit a szél is kettétörne...

De azért örülök hogy a vőlegényem 206 cm magas, és mellé 120 kg, és sportos alkatú, mivel válogatott ifi vízilabdázó volt..:)

De amúgy ja..inkább egy normál kinéző, de alacsony pasi, mint egy magas ropi.

2018. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!