Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében melyik a vonzóbb! Egy sportos/kidolgozott alkatú 170-es pasi vagy egy vékony/cingár 185-ös pasi?

Figyelt kérdés
Előbbinek ugye vonzó a testalkata (nem felfújt lufi izmok), viszont sok nőnél nem jön számításba a magasságkülönbség miatt, utóbbi viszont már minden nőhöz passzol magasságra viszont olyan, mint egy ruhafogas, de legalábbis elég vékony. A nők általában a magasságot és a testalkatot említik legfontosabb tulajdonságként, de ebben a leosztásban kinek lenne több sikere? A belsőt most hagyjuk. Legyen mindkettő egy megtestesült humorzsák/dumakirály/tanult polihisztor.

2018. jún. 12. 14:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A lista egy pontban biztos hogy hibás. Agymenők Howard, vagyis Simon 200% hogy nem 170 centi, inkább 165
2018. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, hazugnak bélyegezve, de 5 kapcsolatomban a lányok kezdeményeztek, ahol 3 magasabb is volt nálam. Most izmos vagyok, de akkoriban 50-60 kg csontkollekció voltam a 175 centimhez. Szóval nem csak alacsonyabb, de könnyebb is a nalam magasabb, de vékony lányoknál. És dumakirály sem voltam/vagyok.

Egy dolog, hogy mi az ideál és egy másik, hogy aztán ki tetszik meg.

2018. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Vègigolvastam. Csak nekem tűnt fel hogy 1 db ember írta azt hogy a pàrja túlsúlyos és neki az arc a fontos? Igaz csak 2 típus közül lehetett vàlasztani de akkor is furcsa hogy nem írt màst csak 1 db. Vagyis valójàban az izmos és a vèkony sràcok rúghatnak labdába a nőknèl? És még a kettő közt is inkàbb csak a vèkonyak!


Aki elhìzott vagy csak pár kiló +os akkor jogosan sír ha 20 on èvesen is szűz és valószínűleg egyetlen hibàja miatt szelektàltàk ki és az testalkata? De nem felszínesek a nők igaz?

2018. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
83%

Na :D

Szó se esett róla, mégis megjelent itt egy elhízott aki, ha ezt az időt ameddig a válaszokat olvasta és írt arra fordította volna, hogy pár percet mozogjon már előrébb lenne.

2018. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#33 Hol látsz olyat a kérdésben, hogy kinek milyen pasija van? Mert én sehol, úgyhogy nem is írtam a páromról, mert semmi köze a dologhoz.

A kérdés az volt, hogy két típus közül kinek melyik jönne be, úgyhogy nyilván a kérdező a magasságra élezte ki a dolgot. Ha a magasság a téma, akkor minek verjem a nyálam, hogy de nekem a mackópasik jönnek be? Abból nem derül ki, hogy 170 vagy 180+...


Ha mindenáron a felszínes nőket akarod szidni, akkor szidd őket azért, mert kevés az, akinek kell a nála alacsonyabb srác, izmok ide vagy oda. :-D

(Bár ez a pasikra is jellemző, a magas nő ciki, mert fel kell rá nézni. Akkor most ki is a felszínes?)

2018. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
90%

Ahelyett, hogy változtatna itt vergődik. Nevetséges.

Hát engedd már meg, hogyha valakinek nem az elhízott emberek tetszenek akkor ne olyannal legyen. Köszi.

Két variáció volt, senki nem ejtett szót másról. Téged kivéve.

2018. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem számít, tényleg. Vagy bejössz arcra meg kitudja mire, vagy nem. 178cm magas vagyok, szóval annyira nem alacsony. Körülbelül 25 évesen voltam 59kg, senki rám sem nézett. Most 83kg vagyok (edzőterem), senki rám sem néz. Hidd el, ezek a dolgok nem számítanak. Vagyis nem ezek azok, amik számítanak a nőknek. (31/F)
2018. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!