Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében melyik a vonzóbb! Egy sportos/kidolgozott alkatú 170-es pasi vagy egy vékony/cingár 185-ös pasi?

Figyelt kérdés
Előbbinek ugye vonzó a testalkata (nem felfújt lufi izmok), viszont sok nőnél nem jön számításba a magasságkülönbség miatt, utóbbi viszont már minden nőhöz passzol magasságra viszont olyan, mint egy ruhafogas, de legalábbis elég vékony. A nők általában a magasságot és a testalkatot említik legfontosabb tulajdonságként, de ebben a leosztásban kinek lenne több sikere? A belsőt most hagyjuk. Legyen mindkettő egy megtestesült humorzsák/dumakirály/tanult polihisztor.

2018. jún. 12. 14:32
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#20: Ja értem, köszi, hogy utánanéztél, de felesleges sztárokkal példálózni és inkább gyere el velem egy hétvégi sétára/kiruccanásra egy városnéző túrával egybekötve. Ott nyugodtan bebizonyíthatnád az igazadat. Komolyan mondom, a fagyitól kezdve a vacsoráig mindent én állnék ha valaki eljönne velem. Legalább lenne egy lány akivel tudnék beszélgetni. :/
2018. jún. 12. 16:22
 22/37 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony fiúk tetszenek, így a másodikat választanám.

Magasságra mind a kettőhöz passzolnék. Igazából a leírtak alapján az első is szimpatikus lehet, mert ahogy írtad nem a lufi típus.

2018. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nekem a 170-es magasságú tökéletes lenne mert jómagam is csak 162 cm magas vagyok, a 185 már túl sok.
2018. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

185-ös pasi.. nagyon furán érezném magam egy nálam egymagas pasival (én 169 cm vagyok), valahogy jó érzés, hogy a férfi magasabb nálam, egyfajta biztonságérzés, meg van is némi "fétisem" a magas srácok iránt.

Plussz ahogy írták korábban, a vékony srác simán kigyúrhatja magát, ha akarja.

És ezzel nem degradálom a 170es pasit sem, hiszen több ezer 150 centis nő van kicsiny országunkban. :)

2018. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban vonz.

Igy parameterek alapjan egyikukkel sincs baj, kb mint a ket exem :D

2018. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

180 vagyok, szóval inkább a második.

Volt ugyan alacsonyabb pasim, de egyébként eleve a kigyúrt férfiak sem jönnek be, szóval már csak azért sem.

Az edzőm kb. ilyen lehet, mint az első példád, és ha női szemmel nézném, akkor cuki meg minden, de nekem baromi ijesztő, hogy befeszít, és akkor nagyobb melle van, mint nekem. :D Meg eleve, ha emel valamit, feszít, szóval tényleg látszanak az izmai, akkor nekem is a keritörpe ugrik be (no offense), mert hát költői túlzással széle-hossza egy. Nekem valahogy ez nagyon aránytalan. Pedig amúgy szép, kidolgozott meg minden, de nem a női hormonjaim indulnak be, legfeljebb megnézem, hogy ez igen, tuti sok munka van benne.

A legtöbb pasival ezt érzem amúgy, ha megnézem őket az edzőterembe, látványos, jó nézni az izmok játékát, ahogy dolgoznak, de mint férfi, nem mozgat meg bennem semmit egyik se.

Szóval én inkább a mérsékelten izmos pasikat szeretem, mondjuk aki fizikai munkát végez, nem az olyat, aki heti háromszor edz. Ha érted a különbséget. :D Elvárom, hogy ne legyen vékonyabb combja, mint a karom, a botsáska se jó, de maradok a "normál" testalkatú pasiknál.


Kivéve, ha Jamie. Jamie bármikor bebújhat titokban az ágyamba. :D

[link]

2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
173 centi vagyok, tehát az alacsonyabb srác kilövőve. De egyébként nagyon bejönnek a sovány, magas srácok, szexinek találom ezt a testalkatot. Az izmosabb is tetszik egyébként, de csak ha nem túlzottan az.
2018. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
mindkettő lehet egyformán jó.
2018. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

170 cm sportos testalkat :)

Én kb 166 vagyok, mindig is a nálam csak centikkel magasabb pasik tetszettek.

Én nem szeretek egy mellkashoz beszélni és az alacsony srácok sportosabb teste általában jól néz ki.

Dumakiraly nem kéne.

2018. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A vékony pasik az eseteim, de 185 az nekem nagyon magas. A tökéletes egy 175 centis vékony lenne (az is, a barátom). De a kettő között választva akkor inkább a 170 centis sportos.
2018. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!