Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 25+ évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 25+ évesen szűz partnert keres, az valóban esélytelen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nagyra értékelnék egy szűz partnert. Azért, mert a lányok hamar (akár 15-16 évesen) elkezdenek nemi életet élni ilyen vagy olyan okból. Nem ítélkezem emiatt. Alapvetően senki sem több vagy kevesebb ember attól, hogy szűz / vagy nem szűz.

Az én indokom, hogy miért értékelem nagyra: egyszerűen azért, mert a 20+ évesek körében véleményem szerint ritka jelenség.



2020. dec. 8. 22:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem esélytelen.

Nagynéném 32 éves és szűz, Budapesti lakos.

Pedig egyébként rá nézésre senki se mondaná meg róla, aranyos arcú jó alakú nő.

2020. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem esélytelen, csak baromira sok időbe és energiába telik. Tudod egy 20+ éves szűz lány, nem fogja magát oda dobni neked 1-2 hónap járás után, mert nem véletlenül szűz. Ha nem akarna az lenni, akkor hozzád hasonló szűz vadászok, már 1-2 hónap után begyűjtötték volna a skalpot. Gondolkozzál ember. Egy 20+ éves szűz lánynál, 1000 oka van miért szűz, és ha járna is veled, több hónap múlva, akár 1 év is eltelne, mire lefeküdne veled. Szóval lehet találni, csak kitartónak is kell lenned. Én csomó 20+ éves lánnyal beszélgettem. Volt olyan, aki 23 éves volt és Disney mesékben élt, olyan herceget várt magának meg mindent, nem fog az egyből lefeküdni. Olyannal is beszélgettem, akinek szociális fóbiája volt, baromira nehéz eset volt. Volt az is, aki a tanulást helyezte előtérbe és azért volt szűz és még párkapcsolata is volt, de tanulás volt neki az első. Nem egyszerű esetek ezek.
2020. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2-es, ezt úgy írod, mintha én elvárnám hogy 1-2 hónap járás után dobja oda magát nekem. Ilyenről nem volt szó a kérdésben, nem tudom honnan vetted. Leszámítva ezt, a válaszod többi részét köszönöm.
2020. dec. 8. 22:46
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy esélytelen, sokkal többen vannak, mint azt gondolnánk, viszont ez rejtőzködő fajta, neked kell ügyesnek lenned és aktívan keresned.
2020. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

Elég nehéz ügy. Ismerkedem kb május óta, olyan párt szeretnék énis aki tapasztalatlanabb, nem feltétlen szűz, de nem a falu matraca. Már ez is kihívás. Összesen egy olyan lány volt akivel beszéltem és 10 alatti exe volt a 24-32 éves korosztályban. De ez is ritka, többnyire 20-30, de előfordul az 50+ is.

Annyit tudok tanácsolni, hogy ne add fel, de ha minden más klappol, ne az befolyásoljon, hogy már néhányan voltak vele előtted. Persze ha nem túl sokan.

2020. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom szintn az vagy?
2020. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
Nem esélytelen.
2020. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 5-ös, az 50+ partner az ágyban elég extrém... de a 30-ra se mondanám hogy jajj de kevés :)

Ilyenkor azon gondolkozom, hogy ezek az emberek nem égnek ki? Szerintem rossz lehet hogy ha együtt vagy a szerelmeddel, de a szexben már nincs semmi.

2020. dec. 9. 19:13
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

kérdező, 5# vagyok

Egyik havernek volt egy csaja aki csak tippre 100-150-et mondott,24évesen. Hidd el, ez nem ritkaság ez. Csak kevés nőből nézzük ki. Ahogy egyik barátom mondja, akkora kupacokban állnak itt a r1b4nc0k, hogy az alja már büdösödik.

2020. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
En 21 évesen veszítettem el. Beleférne neked meg? Vagy mar ez is tul ribis?
2020. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!