Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 25+ évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 25+ évesen szűz partnert keres, az valóban esélytelen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nagyra értékelnék egy szűz partnert. Azért, mert a lányok hamar (akár 15-16 évesen) elkezdenek nemi életet élni ilyen vagy olyan okból. Nem ítélkezem emiatt. Alapvetően senki sem több vagy kevesebb ember attól, hogy szűz / vagy nem szűz.

Az én indokom, hogy miért értékelem nagyra: egyszerűen azért, mert a 20+ évesek körében véleményem szerint ritka jelenség.



2020. dec. 8. 22:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehetetlen, én pont 25 éves koromban vesztettem el. De annak már 3 éve :D
2020. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%
Magadról semmit nem írtál, te szerencsétlen! Csak kihasználnál egy ilyen lányt! Kb. a magatehetetlen kategóra. Beteg vagy!
2020. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12-es én ismeretlenül eddig sem sértegettem senkit, de hát ugye nem vagyunk egyformák. Olvastál talán olyat tőlem, hogy "Le akarok feküdni egy szűzzel, várom a jelentkezőket. A nő maga nem érdekel, csak a szex." Akkor meg nem tudom mire alapozol.
2020. dec. 10. 11:14
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

33 voltam, amikor elveszítettem a szüzességem.

És nagyképűség nélkül mondom, nem vagyok csúnya. Sőt :D

Egyszerűen így hozta az élet, nem volt hosszú kapcsolatom, néhány randi után pedig nem akartam lefeküdni senkivel.


Ezt csak azért mondom, mert talán mégsem olyan ritka, hogy valaki 20-25 fölött még szűz. Csak azok általában nem a gyakorikérdések szexualitás kategóriájában írogatnak :)

2020. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Én 23 évesen vagyok szűz, ha ezt egy férfi megtudja, sírva menekül tőlem. Hiába voltam szimpatikus neki addig, ilyenkor megijednek, hogy ha eddig szűz maradtam, akkor tuti defektes vagyok. Mondjuk tényleg nem vagyok egy szép lány...
2020. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem esélytelen csak jól meg jóhelyen kell keresned, pl introveltáltak közt de nagyon nehéz
2020. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, minden pasi 1-2 hónap járás után akar szexelni!

Én is f/20

2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17-es, bizonyára ismersz minden pasit.
2020. dec. 13. 14:06
 19/30 anonim ***** válasza:
73%

Ritka bizony.


25/L vagyok és szűz.


Csak nem vagyok egy 40 kilós D kosaras csaj.


De olyat hogy valakinek jó legyen az alakja és szűz is.. Olyanról ne is álmodj. :D


Mármint persze mindenkinek más a jó alak, de akkor úgy fogalmazok hogy 60kg alatti szűz csajt (akinek mondjuk még szép alma melle van és nem körte) olyat nem fogsz találni.

2020. dec. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%

Én is 23 évesen veszítettem el a szüzességem, ennek már lassan 4 éve, de még mai napig is jó pár közeli barátnőm (ahogy barátom is) szűz, velem egy korúak kb. +- 1-2 év. És nem, nem vagyunk mind csúnyák, extrém introvertáltak, antiszociálisak, sem sokkal defektesebbek, mint azok akik már kamaszkorukban elvesztették, vagy több barátjuk is volt már. És mégis engem kb. 18-20 éves koromig a kutya sem ugatott, feltételezem azért, mert nem vagyok egy bombázó. Sok fiú barátom van, többnyire fiúkkal lógok, jól kijövök velük, mégsem tetszettem túl sok fiúnak, ha meg véletlen igen, sosem azoknak, akik nekem is tetszettek. Csak azért meg nem fogok lefeküdni valakivel, hogy letudjam, valószínűleg lett volna rá alkalmam, de egy szűz lányt nem igazán vonzzanak az ilyenféle egyéjszakás kalandok, elsőre nyilván valami többre vágyik, noha ez alól is van kivétel bőven, főleg a mai fiatalok köreiben. De ahogy előttem is írták, nyilván nem azért maradt valaki ennyi éves koráig szűz, mert bárkivel bármikor ágyba bújna. Szóval tapasztalatból mondom, vagyunk elegen, vannak 25-26 éves barátnőim akik még szüzek, pedig ők is kavartak már több fiúval is, de egyszerűen így alakult, valamelyiknek valamiért nem felelt meg a másik, nem jutottak odáig. De mondjuk én sem elvből maradtam ilyen sokáig szűz, csak hát ahogy írtam is, általában észre sem vettek azok akik tetszettek, vagy csak barátként tekintettek rám (igen, nőknél is ugyanolyan gyakori a friendzone, mint a férfiaknál, csak erről valahogy sose beszél senki :D). Lehet, hogy még egy egyéjszakásban is benne lettem volna szűzként, de ehhez nagyon számomra megfelelő kell legyen az illető, a megfelelő kémia meg megfelelő vonzalom nélkül képtelen vagyok szexre gondolni. Mellesleg sem rólam, sem a barátnőimről általában nem gondolták az emberek, hogy még szüzek vagyunk, mert néha lazább bulikon, bandázásokon olyan kérdéseket tettek fel nekünk, hogy kivel, mit, hogy próbáltunk, hogy csak pirultunk meg füllentettünk, mert persze senki se fogja csak úgy elmondani, főleg nem társaságban, hogy: "Hát izé, semmit sem próbáltam még, mert huszon évesen még szűz vagyok..."

Szóval igen, vannak ilyen lányok, de, hogy mi alapján fogsz rájönni ki a szűz, ki nem, nem tudom, az is lehet, hogy minden negyedik 20+ éves lány, aki mellett elsétálsz, még az, sose lehet tudni, általában nem dicsekszünk az ilyesmivel, mert eléggé tabu téma.

2020. dec. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!