Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb barátnőm pasija rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm pasija rá csapott a seggemre és közeledik hozzám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem, hogy jobban fogdos például, ha mellettem ül simogatja a combomat vagy, ha barátnőm nincs a közelbe akkor fogdossa a derekam meg simogatja az arcom. Valamint tegnap ittunk egy kicsit és kimentem a konyhába inni, utánam jött rá csapott majd erősen meg markolta a fenekem és röhögött. Nem tudom, hogy elmondjam-e barátnőmnek. Ráadásul már több mint 2 éve együtt vannak.

2020. dec. 6. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a pasi kicsit sem tiszteli a barátnődet, ezzel megalázza őt. Ha jót akarsz a barátnődnek, felhívod minél előbb, hogy egy bunkóval jár, dobja ki.

F35

2020. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szívesen megcsinalna az tuti
2020. dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legközelebb jól csapj oda, de hogy mindenki tudja, mekkora görény, vagy mondd el még most a barátnődnek, hogy tudja, kivel van együtt.
2020. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!