Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a férfival ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a férfival ha nem közeledik a családom irányába?

Figyelt kérdés
Nagymamámmal és testvéremmel élek együtt.Van egy 2 éves kislányom.Az új udvarlóm nem nagyon érti hogy egy 2 éves gyerek mellett nem tudok eljárni találkozgatni.Talán egy -két alkalom az elején de nem mindig.Ő nem akar ide jönni,nyílván kellemetlen neki hogy a másik szobában nagyi alszik.😅A kislányom egyszer látta,ő fél mindenkitől tőle is világgá szaladt.Sok közöd program kellene,hogy megzsokja de nem úgy néz ko hogy ezt érti.Ilyenkor mi a teendő?Fejezzem be vele,keressek olyat aki próbál nyitni a lányom felé,és hajlandó eljönni hozzánk?Vagy várjak még talán csak az elején ilyen?Ki mit gondol erről?
2018. nov. 7. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy önts vele tiszta vizet a pohárba. Beszelj vele, hogy te komoly, tartós kapcsolatot akarsz, ami úgy fog menni, ha megismeri a családod, és elfogadja, hogy nálatok tudtok találkozni. Ezt ő is el tudja fogadni, szerinte működik ez így, vagy neki más elképzelése van?


Ugyan nem volt kérdés, de elvált, kisgyerekes nőként szeretnék adni egy tanácsot. Aztán eldöntöd, hogy megfogadod-e.

Amíg nem tudsz eljárni találkozgatni, addig ne találkozgass. Nincs itt az ideje.

Sok férfinél eleve kizáró ok, ha van gyereked. Akinél nem, az sem feltétlenül akar tőled komolyat, és aki komolyat akar, az sem feltétlenül akar pótapuka lenni.

Az első pár randi után erőltetni, hogy ismerje meg a lányod, és aludjon nálatok: elég bizarr. Ne csodáld, ha szegény fejvesztve fog menekülni.

Szegény kislànyod is fél az idegenektől. Hàny idegen bàcsit akarsz neki bemutatni, mire lesz egy olyan, aki marad is?

Először is azt kell megértened, hogy nem anyaként, hanem nőként kíváncsi rád egy férfi. Természetes, hogy a gyerek az első, de az nem, hogy nem tudsz tőle elszabadulni egy mozi erejéig. Ő rád kíváncsi, téged akar megismerni. Aki megszeret, és el tudja képzelni, hogy veled éljen, az el fogja fogadni a lànyodat is.

Akkor mutasd be neki a pasit, ha a kapcsolat komolyra fordult.

De így csak azokat fogod bevonzani, akik pár szex erejéig kihasználják, hogy nagyon akarsz magad mellé valakit.

2018. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy téged megfektetne, de azért az egész családodat nem akarja ezért felszedni.


Még ha komolyan is gondolja, akkor is gyakorlatilag a nagymamától a gyerekedig mindenkinél be kellene vágodnia, ami azért komoly elhivatottság így az elején.

2018. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nincs más lehetőséged, mint az, hogy ezt megbeszéled vele, nyíltan és őszintén... Onnantól kezdve a döntés az ő kezében van, te meg annak megfelelően tudsz lépni így, vagy úgy...
2018. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első igazad van,de én nem tudom megoldani a mozit és semmit.Nekem nincs szabad időm ilyen téren.Ezért akartam hogy jöjjön.Egyebken még senkit nem látott a lányom melettem úgyhogy nincs ilyen hogy hány bácsi.Őt is futólag látta mint egy barátot.Tudom hogy ezzel el riaszthatom de nem találok más megoldást.Nincs még gyereke és szerintem nem érzi a súlyát egy gyereknek.És nem is akarom mindig le passzolni szegény egy ferfiért sem.Egy ket randi oke máshol de hosszú távon így nem működik.
2018. nov. 7. 10:20
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
75%
Nagyanyáddal meg a testvéreddel élsz együtt(!) de még így sem tudod megoldani hogy 1-2órára szabad legyél,meg neked erre külömben sincs időd stb.......akkor miről beszélünk?!?!Így akarsz te ismerkedni.......
2018. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért randizol, ha jelenleg csak anyaként funkcionálsz? Egy ismerkedés során a nőre van szükség. Ez így jelenleg nem fog működni.
2018. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van szerintem sem fog működni.Nagyira nem bízom mert öreg,testvérem meg fiatal.😃Maradok még szingli pár évig.🤣
2018. nov. 7. 12:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Akit érdekel annak le írom.Tegnap volt randink.Meg beszéltük a randin a dolgokat.Neki nem probléma a gyerek,csinálunk közös programokat stb.hogy megkedveljék egymást.Szóval nagyon pozitívan áll a dologhoz.
2018. nov. 8. 05:27
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ahham. Azért majd ne gyere sírni pls, hogy miért csak 2x megdugott, mikor a nagyival is milyen jól elvolt, és a lányod is szinte már apának hívta.



Te tényleg nem értetted azokat a tanácsokat, hogy amíg nem tudsz nőként funkcionálni, addig ne erőltesd az ismerkedést?



Egy tanácsom van, védekezz, mert 2 gyerekkel egyedül meg nehezebb lesz

2018. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!