Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti borotvált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti borotvált vagy szőrös férfival randiztok inkább?

Figyelt kérdés

Nekem pl teljesen személye válogatja, szerintem mindenkinek más áll jól.

Nektek mi jön be inkább?

És érdekes, hogy régen volt az a stigma, higy aki 'szőrösen' megy pl randira az igénytelen, egyetértünk?



2018. okt. 5. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

nagyon egyszerű ez.

egy jóképű férfi borostásan is jól fog kinézni,sőt akár még jobban mint borosta nélkül.

mindenki más meg borostásan úgy néz ki mint egy hajléktalan,főleg ha kerekebb arcú.

2018. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrmániás vagyok, de ahogy észrevettem a baráti társaságomban, nem én vagyok a többség :)
2018. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szőrös! :D
2018. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Borotvált!

Borotvált!

Borotvált!

2018. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt abszolút meghagyom a férfiaknak. Döntsék el ők, hogy érzik kényelmesebbnek vagy férfiasnak magukat. Nekem nincs gondom sem a természetes szőrrel (még odalennt sem), sem ha trimmeli magát, de ja borotválja azt is elfogadom.

Ebben nekem nincs "igényem". De ha mindenképp rám bízná a választást, akkor arcon a hozzá illő szőrzet (borotvált, köszakáll, sima szakáll, borosta... stb), a többi helyen pedig nyugodtan legyen olyan ahogy az anyatermészet teremtette (ha szőrmók, akkor szőrmók, ha foltokban szőrős akkor foltos, ha csínján nő rajta, az is teljesen ok).

2018. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Borotvált. Arcon, törzsön nem szeretem a szőrt.
2018. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

#5

Igen, én erre indulok be.

2018. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ma 22:38 Látod, nem tudják itt sokan, mi is a jó
2018. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Szőrös!
2018. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%

Hát ha arcszőrzet alapján döntenék egy pasiról akivel randiznék,nagy barom lennék. De ha úgy kérded,hogy a borostás vagy a borotvált pasik jönnek be inkább,hát ez pont a férfiaktól függ.

Au revoir

2018. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!