Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor kézzel izgatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kézzel izgatom a barátnőm, és közeledik a nagy oh, akkor a kezét oda rakja és ellöki a kezem. Miért csinálja? Valami nem jó? azt mondta olyankor elveszti a keze felett az irányítást.

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert mikor elélvezünk nagyon érzékeny a csiklónk és nem mindegy hogy hol és meddig izgatod, mert egy idő után fájdalmas nagyon. 19/l
2016. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az első írja. Ha ellököm a pasi kezét, akkor ott már túl érzékeny és fáj. 20/l
2016. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha lefogom a kezét, akkor meg élvezi nem szól hogy nem jó neki..
2016. máj. 18. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem inkább fél. De ne fogd le a kezét hiába élvezi, akkor se ha jót szeretnél neki ezzel. Majd,ha magától elég nagylány lesz ehhez és nem szorong abba fogja hagyni. Esetleg simogathatod az arcát,gyengéd puszikat adhatsz neki. Lényeg,hogy inkabb beszélgetéssel,bizalomnak és gyengédséggel küzdje le a gátlásait és ne azzal,hogy lefogod. Legyen képes önállóan is élvezni ezt. Ha nem képes rá,akkor még éretlen teljesen mindegy hány éves és picit hagyni kéne vagy máshogy megoldani.


Saját tapasztalataimból írtam ezt. Nekem eltelt egy darabig,amíg magamtól félelem nélkül élveztem. Godolom első orgazmus lesz és még izgul.:)

2016. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez pont olyan, mint amikor egy csaj azután is folytatja a szopást, hogy elmentél... Hát igen-igen érzékeny dolog :)
2016. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát sajnos van ezzel rossz élménye akkor megfogadom a tanácsod utolsó előtti, köszönöm. :)
2016. máj. 20. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ilyet amikor úgy érzem hogy mindjárt bepisilek.

És volt már hogy spricceltem.

Aztán húzhattam át az ágyat.

Szóval ettől is tarthat-

2016. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!