Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik hagyják cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik hagyják cuckold felállásban más pasi(k)nak, hogy használják a párodat, mit szoktatok csinálni az aktusuk közben? Hagyjátok, hogy a másik bele is élvezzen?

Figyelt kérdés
Vélemények nem érdekelnek, csak azok válaszai akik csinálják, vagy csinálták valaha.

2020. okt. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
67%

Megismernék olyan nőt akit izgat ez a dolog...

Tapasztalatom van benne, de a megalázása nem, azt ha több pasi is van a párommal azt annál inkább szeretem.

35/F

2020. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%
Általában nézem, néha beszállok. Csókolózom a párommal, simogatom vagy a szájába adom a farkamat. Nézés közben maszti alap. Nem tudom a többi cuckoldos férfi hogy van vele, de nekem az a kedvenc részem, amikor a srác megfeszül és beleélvez. Nekem ezzel jelzi, hogy teljesen a magáévá tette.
2020. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%
A férjemnek meg az a kedvenc része, amikor engem lát elélvezni. 😊
2020. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
87%
Igen, azt is szeretem, ha elélvez az éppen aktuális barátnő a másiktól. Olyat még nem láttam, hogy egyszerre élveznek el, de az is nagyon jó lehet. :)
2020. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Legutóbb mind a kétszer a vendég pasival együtt élveztem el. :D
2020. nov. 5. 17:19
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
Irigylem a párodat. :D
2020. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Amúgy párok akik élnek szeretik az ilyen együttléteket, milyen gyakran csináljátok?
2020. nov. 6. 09:37
 38/42 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk nincs állandó harmadik tagunk, de ha lenne szerintem minimum havi szinten fixen csinálnám ezt. Havi egy este/éjszaka, de ha nagyon tetszene lehet havi 2 vagy több is.
2020. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
73%
Havi 2-3 alkalommal szokott lenni. Egy házaspárral szoktam együtt lenni. A férj van hogy nincs otthon van hogy végig nézi. Elmondásuk szerint nagyon izgatja őket. Nekik ad egy pluszt a kapcsolatukhoz. És tényleg élvezetes :)
2020. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen emberek, mint ti, hogyan alakulhattak ki? Milyen pszichológiai trauma vezet ahhoz, hogy élvezd azt, ahogy a saját párod a szemed előtt csal meg és még élvezi is? Normális ember ilyenért ha nem is öl, onnantól a párja halott ember számára.


És nem, nem vagyok a jó elrontója, simán el tudnám képzelni az édes hármast például, de ez a degeneráció amit ti leműveltek túltesz mindenen. Nagyon remélem, hogy nem terveztek leszármazottakat.

2020. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!