Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik hagyják cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik hagyják cuckold felállásban más pasi(k)nak, hogy használják a párodat, mit szoktatok csinálni az aktusuk közben? Hagyjátok, hogy a másik bele is élvezzen?

Figyelt kérdés
Vélemények nem érdekelnek, csak azok válaszai akik csinálják, vagy csinálták valaha.

2020. okt. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

Nézem, közelről, tapizom a csajt, esetleg szopatom.


Igen, élvezzen bele, rám kifejezetten izgatólag hat utána megdugni a csajt, és ráküldeni egy saját adagot.

Hmm, most hogy írok róla, lehet össze kéne szednem megint egy ilyesmi bevállalós barátnőt. :D

2020. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Mi úgy szoktuk miközben bennem van a vendégünk, a párom játszik magával, aztán mikor a pasi belém lőtt, tisztára nyalja a puncim. Ez a legizgatóbb dolog a világon, ezután ő is lerendez.
2020. okt. 30. 17:41
 13/42 anonim ***** válasza:
58%
Izgató tud lenni mikor bent keveredik a két anyag.
2020. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy... (#5 vagyok) volt olyan is, hogy az akkori párom barátnőjét dugtam meg, eszméletlen mértékben telespriccelve, amit a barátnőm kinyalt belőle. Van ilyen cuckold is. Én élveztem.

Ugyanezen lánnyal fordult elő az, amit fentebb leírtam....

2020. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%
Az aktust mindig egy beszélgetés előzi meg, hogy ki mit szeret és mit nem. Nálunk mehet a punciba.
2020. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%

#14

Ez a cuckold női megfelelője a cuckquean.

2020. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Ugyanazzal a pasival csináljátok vagy mindig mással? Mi szeretnénk egy állandót aki hetente meglátogatna de nehéz olyat találni, volt aki 4-5 alkalommal eljött, de leginkább csak egyszeriek voltak
2020. nov. 1. 10:14
 18/42 anonim ***** válasza:
53%
Miért tűntek el az egyszeriek? miért nem mentek többedszerre?
2020. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Szerintem azok tűntek el akik csak kalandokat keresnek folyamatosan.
2020. nov. 1. 12:42
 20/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, ha kalandot is keresek, ha valahol jó, akkor oda visszamegyek.

Pedig nem rossz bulik ezek ;)

2020. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!