Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik hagyják cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik hagyják cuckold felállásban más pasi(k)nak, hogy használják a párodat, mit szoktatok csinálni az aktusuk közben? Hagyjátok, hogy a másik bele is élvezzen?

Figyelt kérdés
Vélemények nem érdekelnek, csak azok válaszai akik csinálják, vagy csinálták valaha.

2020. okt. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
Mitől izgató, mi jár a fejedben, amikor a párod tisztára nyalja a puncidat a másik pasi után?
2020. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Mert szeretem ha nyalnak, és az jár a fejemben hogy a másik pasiét nyalja ki belőlem. És ez izgató a számomra, miért ami téged izgat fel azt el tudod magyarázni miért.
2020. nov. 2. 15:05
 23/42 anonim ***** válasza:
74%
#22,kérdező,az én páromat is ez,és hasonló dolgok izgatják.
2020. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

Mi még nem próbáltuk de többször beszéltünk róla. Számomra nem vonzó az, hogy megalázzanak. Nekem az a vonzó, hogy a párom élvezze mással is a szexet. Ha a párom elhatározza magát és rábólint akkor igy csinálnánk: kiválasztanánk egy pasit, lehet hivatásos is. Megbeszélnénk a részleteket, a találkozó helyét. Az aktus 1 max 2 órát tartana. Addig megvárnám az autóban vagy a motel bárjában. Amikor végeznek beszáll az utóba és az úton részletesen elmesél mindent. Valahogy kibírnám hazáig, aztán nagyon megdugnám.

Óvszerrel vagy anélkül? A párom nem használhat fogamzásgátlót. Általában óvszerrel védekezünk, néha kúpot használunk. Ha hivatásos lenne a pasi akkor óvszerrel. Ha megbízható lenne a pasi akkor lehetne gumi nélkül is de kúpot akkor is kellene használjon a terhesség elkerülése miatt.

A véleményemet írtam, nem erőszakolok senkire semmit. Én is tisztában tartom más véleményét, ezért nem kell lepontozni.

Ha részletekre is kíváncsi valaki akkor írjon privátba.

2020. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
69%

22!


Az izgatna, ha más nőjét megdughatnám és utána a párja kinyalná, mert abban a szituban én lennék a domináns hím.

Nekem úgy tűnik, hogy neked pedig az kell, hogy a pároddal szemben legyél domináns.

2020. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi dominancia, ő szereti kinyalni, én szeretem ha kinyalja. Ennyi.
2020. nov. 2. 21:22
 27/42 anonim ***** válasza:
87%

Hibátlan szimbiózis :D


egyszer nyaltam bele csajba valaki után. háát fura érzés volt :D

utána azért beletöltöttem a saját adagomat :D

2020. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
89%
Én a legutóbbi másféléves kapcsolatomban csináltam ilyet a barátnőmmel többször is, de a srác nem egyezett bele, hogy én jelen legyek, szóval csak hallgattam őket mindig, és közben izgattam magam. Nálunk a másik srácnak kicsit kisebb volt, gondolom ez zavarta. Mindig amikor végeztek én bementem és a fentebb említett módon tisztára nyaltam, vagy kihasználva a síkosságát énis szexeltem illetve szeretkeztem barátnőmmel. Kb semmi nem volt még olyan izgató mint ezek az alkalmak. Remélem a mostani barátnőm is benne lesz ilyenben. 24/F
2020. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
53%
Hany evesek vagytok? (Mar akik csinaljak)
2020. nov. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran csináljátok? 35N 42F
2020. nov. 3. 16:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!