Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az minek számít/mi a neve ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek számít/mi a neve ha valaki egy idegen pasi előtt akar szexelni a párjával, úgy hogy közben az idegen pasit alázzák?

Figyelt kérdés
Csak mert akiknél láttam, hogy ilyenre keresnek pasit ők cuckold-ként hivatkoztak rá de eddig úgy tudtam, hogy az az amikor idegen pasi dugja a nőt és a párja van abban a helyzetben, hogy csak nézi őket, esetleg takarít a vége után.

2020. okt. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet annál jobban megalázni egy férfit mint ha csak nézi ,hogy mások szexelnek?
2020. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lesz neked jobb, ha elnevezed?
2020. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szimpla kukkolás.
2020. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 11:20

Így hogy ők cuckoldként hivatkoztak rá eléggé félrevezető volt számomra, aztán tök jó lenne nevén nevezni a "gyereket", már ha van erre név :D

2020. okt. 25. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre találj ki egy szót, mert ilyenről még nem is hallottam. Olyant láttam filmen, hogy a "kukkoló harmadik" alázza a szexelő párt (101 Reykjavik). Olyan is van, hogy a férj nézi, hogyan csalja meg az asszony és közben őt alázzák szavakkal is.

Én mezei cuckoldban vettem eddig részt, alázó szövegek nélkül, mindenki örömére.

2020. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!