Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kene csinalnom, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kene csinalnom, hogy ne legyen szanalmas? L

Figyelt kérdés

Eloszor is: tudom h ez nem megszokott, en sem csinaltam meg ilyet,ezert irtam ki a kerdest. Szoval legyszi normalis valaszokat irjatok, es ne irkaljatok hogy kamu kerdes meg ilyenek.

Tehat ratalaltam egy kezdo youtuberre, aki nagyon durvan tetszik, kb almaim pasija, szo szerint az idealom. Hogy kene rairnom hogy tortenjen koztunk valami es ne nezzen hulyenek?


2020. okt. 17. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj ezzel, hogy kétesélyes.

Álmaid pasija, tehát két jó szó és szerelembe esel.. viszont ha a srác egy kicsit is genyó, akkor simán visszaél majd ezzel és kihasznál. Ha viszont normális, akkor bármilyen közeledésre normálisan fog reagálni és akár boldogok is lehettek.


Csak írj rá, hogy véletlen akadtál rá és megtetszett a stílusa, lenne kedve beszélgetni? Vagy valami ilyen semleges dolog, pl. az is lehet, hogy van barátnője és monogám. Ki tudja, a mai világban bármi megtörténhet..

2020. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Írj rá, hogy szia tetszene a videóid. Ne egyből "nyomulj" csak jelezd hogy bejön neked amit csinál. Ha kezdeni akar a "rajongóival" akkor úgyis rádmozdul, ha nem akkor meg nem - ez van.

Ha TÉNYLEG akarsz valakitől valamit akkor viszont nem a neten kell próbálkozni hanem személyesen.

2020. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el dicsérni a munkáját, és erről beszélgessetek kicsit mint normál emberek. Aztán esetleg térj ki rá, hogy van-e barátnője.
2020. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként.. Nem számalmas ám, ha vannak vágyaid és ha tetszik neked egy férfi/fiú. Símán keresd meg, ne azon agyalj, hogy ki mit gondol, vagy mi az elfogadott.

Ha tetszik, akkor ismerd meg, máskülönben nem leszel boldog, tégy érte, és ne foglalkozz azzal, mit gondolnak rólad mások!


Szorítok neked! :)

2020. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha jol nezel ki es jok a kepeid, eszre fog venni Instan. Tapasztalat, engem is olyanok kezdtek el nezegetni, hogy huha.
2020. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, kellene nyitnom egy youtube csatornát :)


Egyébként ne sokat agyalj ezen. Csak írj rá, hogy mi a helyzet, hogy van, lenne-e kedve valamikor talizni, ismerkedni, dumcsizni. Aztán amikor úgy alakul, olyan helyen vagytok, mozdulj rá. Ha elsőre meglepődik vagy ellenkezik, az még nem jelenti azt, hogy nem is akar csak lehet nincs felkészülve. Ha elsőre megy a dolog, akkor nincs gáz. Ha nem, akkor a második kör előtt célozgathatsz az előzőre, hogy jó lenne folytatni ahol abbahagytátok, tovább akarsz lépni, kell neked, stb..


Volt egy csaj akit nem bírtam levakarni annó. Elsőre csak leszopott (széééjjjjjel szopott rohadtul) aztán folyton írogatott, hogy kellene folytatni, meg már bánja, hogy csak ennyi volt, stb... de messze volt és nem akartam folytatni. Különben a füle is ketté állt volna :D


Szóval ne parázz csak add ki magadból a feszültséget. Hidd el jobb lesz neked is még úgy is, ha esetleg elutasít, mert tudni fogod mi a pálya és akkor továbbléphetsz ha nem jött be a dolog.

2020. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, úgy sem lesz belőle semmi, ha a nagy sszerelemből addig nem sikerült eljutni, hogy a yt-n keresztül ráírsz.
2020. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Túlagyalod.. mivel kezdő sokkal jobban megbecsüli a nézőit, valamint nem kap napi 100 levelet. Annyit kéne írnod neki, akár yt-on akár facen hogy szia! nagyon tetszik az oldalad csak így tovább! egyébként mit szeretsz a videózásban? Aztán máris elindul egy beszélgetés.
2020. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!