Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene csinalnom most? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom most? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem egy pár hónapja, akivel nagyon jó a szex.


Azt beszeltuk meg hogy amig ez tart, addig egyikunk sem fekszik le massal, csak egymassal.


Nagyon szeretem vele a szexet, mert nagyon jo, es direkt csak az o kedveert egyaltalan nem borotvalom a puncim mert o a szoroset szereti.


Viszont elkezdett engem kisajatitani, es sokszor indokolatlanul feltekenykedik pedig nem vagyunk egyutt.


Pl van egy nyari ruham es kerte hogy azt ne hordjam utcara, mert tul kivanatos vagyok benne a tobbi ferfi szamara..


Emellett kerte hogy dekoltazsos polokat es ruhakat se hordjak, mert nagy a cicim es nem akarja hogy mas lassa..


Nagyon jo vele a szex, nem akarom vele megszakitani mert imadom csinalni vele, ezert hallgattam is ra, de azert tenyleg kicsit tulzasnak tunik ez a dolog..


O is tudja hogy nem vagyunk egyutt, minden meg van beszelve vele megis ilyen..


Szerintetek mit kellene csinalnom?


Miatta egy ideje csak olyan ruhat hordok amiben nem latszik az alakom, tehat bo ruha, mert csak akkor nyugodt..


De egyebkent ugy vagyok vele hogy ennyi kompromisszumot megér hogy szexelhessek vele.. csak az ismeroseim pedig akik tudjak hogy nem igy oltoztem, kerdezgetik hogy most miert ilyen ruhakba jarok es nem tudok mit mondani..


Mit gondoltok?


2020. máj. 26. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Öltözz a kedved szerint! Nem vagy a tulajdona!
2020. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

csak vele dugsz de ő sokkal többet akar tőled úgy tűnik


vagy kukázd ki, vagy beszélj vele erről


a betegesen féltékenyekkel nem éri meg leállni, elég rosszul sülhet el a dolog

2020. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Megválaszoltad magadnak a kérdésed.

Nem fogsz tenni semmit mert neked megéri az hogy így eltakard magad, hiába kényelmetlen azaz ez a kellemetlenség neked okés. Szóval tulajdonképpen a kérdésed teljesen felesleges volt.

Viszont ha neked ez nem jó, akkor öltözködj úgy ahogy és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Senki nem tudja jobban hogy neked mi a jó mint te saját magad. Ha neked megéri ez a "szenvedés" meg hogy kontrolláljon,manipuláljon téged akkor áldozd fel magad, az öltözködésed a szexért cserébe. Viszont hogy ha nem jó, de akarsz szexelni vele akkor állj bele a saját erődbe és mond meg hogy oké jó veled a szex de ne te mond meg hogy hogy öltözködjek ha ennyire féltékeny vagy akkor inkább nem is kellesz. Válasz. Mindig van választási lehetőséged ahogy most is.

2020. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak a kezdete egy olyan őrületnek ami a tevékenységgel jár. Lesz még itt pohártörés,ajtócsapkodás,és még pár pofon is befigyel, mert valakire visszanéztél,mert túl rövid az a szoknya, és a smink is sok. De a lényeg a fontos,jó a szex vele.
2020. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Jobb, ha most befejezed vele mert kontroll mániás és lehet hogy ez később csak még rosszabb lesz, ha már most ennyire magáénak hisz téged...
2020. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak szexeltek és nem bdsm kapcsolatbn vagytok akkor huzzon a ....

Ennyi a véleményem

2020. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezt azért irom,mert bdsm kapcsolatban a dom megparancsolhatja neked ezeket,de így???Vicc
2020. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Pattintsd le ha nem hagyja abba ezt a hülyeséget!
2020. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenekkel kezdődik egy bántalmazó kapcsolat.

Először csak a ruháidba szól bele, aztán a barátaidat mazsolázza ki, aztán ha valaha bármiben nem engedelmeskedsz, megráz a két karodnál fogva. Néhány hónapra rá már ököllel üt, bezár a lakásába, stb...


Ha ez egy BDSM kapcsolat, és ő a te domod, és van menekülőkártyád (magyarul tudja, hogy meddig mehet el veled, és mi az amit nem tehet meg) akkor persze nem mondtam semmit. Bár akkoreg nincs létjogosultsága a kérdésednek.

2020. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Kuka a fickó.

Simán találsz olyan pasit is akivel ugyanúgy jó a szex, de nem akar a tulajdonaként kezelni. Sőt még az is lehet hogy nem csak a szex lesz jó hanem minden más is!

2020. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!