Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene csinalnom most? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom most? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem egy pár hónapja, akivel nagyon jó a szex.


Azt beszeltuk meg hogy amig ez tart, addig egyikunk sem fekszik le massal, csak egymassal.


Nagyon szeretem vele a szexet, mert nagyon jo, es direkt csak az o kedveert egyaltalan nem borotvalom a puncim mert o a szoroset szereti.


Viszont elkezdett engem kisajatitani, es sokszor indokolatlanul feltekenykedik pedig nem vagyunk egyutt.


Pl van egy nyari ruham es kerte hogy azt ne hordjam utcara, mert tul kivanatos vagyok benne a tobbi ferfi szamara..


Emellett kerte hogy dekoltazsos polokat es ruhakat se hordjak, mert nagy a cicim es nem akarja hogy mas lassa..


Nagyon jo vele a szex, nem akarom vele megszakitani mert imadom csinalni vele, ezert hallgattam is ra, de azert tenyleg kicsit tulzasnak tunik ez a dolog..


O is tudja hogy nem vagyunk egyutt, minden meg van beszelve vele megis ilyen..


Szerintetek mit kellene csinalnom?


Miatta egy ideje csak olyan ruhat hordok amiben nem latszik az alakom, tehat bo ruha, mert csak akkor nyugodt..


De egyebkent ugy vagyok vele hogy ennyi kompromisszumot megér hogy szexelhessek vele.. csak az ismeroseim pedig akik tudjak hogy nem igy oltoztem, kerdezgetik hogy most miert ilyen ruhakba jarok es nem tudok mit mondani..


Mit gondoltok?


2020. máj. 26. 12:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
A pasik nagyon nem egyformák. A féltékenység mértékében sem. Van aki egyáltalán nem az, van aki nagyon, van aki birtoklóan. Mondjuk a csajok is epp ilyenek, de nem ez a lényeg. Sajnos sajat tapasztalat hogy ebben a szempontban nagyon kicsi az esely, hogy meg változzon. 99,99%,hogy ilyen lesz világ életében. Szóval jobb, hogy ezt most megtudtad és van lehetőséged dönteni. Ha vele maradsz, szamolj arra, hogy később még ez fokozódni is fog, a régi énedet pedig elfelejtheted. Vagy választasz masik pasit, még időben vagy, s olyan életed lesz amilyet te szeretnél, nem pedig amilyet ő. Ne a szex vezessen. Sokan tudnak jól szexelni.
2020. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Még írd le 3x, hogy nagyon jó vele a keksz. Ez megoldja a gondodat.😂
2020. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
szerintem massal is jo az a szex. azt csinald amit te szeretnel es nem mas.
2020. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod meg kerdezo? Nehany naponta jossz a valtozatos kitalacioiddal, a csaj akit raszoktatott a cigire a parja es egyebek. Kamu vagy. Es felismerem az irasi stilusodat. Erre gerjedsz?
2020. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kisördög1 ***** válasza:
69%
Ő úgy gondolja a tulajdona lettél. Vigyáz vele, mert ezek szerint betegesen féltékeny típus. Most még csak nem öltözhetsz akárhogy, később majd többet akar megszabni.
2020. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet még normál párkapcsolatban sem "szokás" elviselni, nemhogy egy sima szeretői szexkapcsolatban. Te már eldöntötted mit akarsz csinálni, akkor miért kérdezel meg minket? Te is tudod, hogy nem normális, értelmes ember nagy ívben elkerülné az olyan pasikat akik a tulajdonuknak tekintik.
2020. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Már megin ez a gyökér, hát nem igaz xD Most már ebből nem is regény, hanem novellás kötet, már látom. Egyébként nem unod még, hogy ilyen gyökér sztorikat találsz ki? Ugyanezzel az írásképpel legalább két naponta kiteszel egy fiszf4sz kérdést, aminek ugyanaz az alapja: vagy a szexpartner ezt vagy amazt csinál, vagy megerőszakol egy srác, és mindig 19,20 éves kislyányka vagy.
2020. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*lesz Egyébként itt egy másik írása a művész úrnak https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..
2020. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy máris belekerültél a szexkapcsolatok tipikus csapdájába... mondhatnám a zsákutcájába, aminek most már látod is a végét! Mert tudod nagyon ritka az, hogy hosszú ideig valaki ne kezdjen el kötődni a másikhoz, főként,ha nagyon élvezetes, vagy ne jöjjön a képbe egy harmadik, szóval ez így ebben a formában sokáig nem fog menni, megnyugtatlak.

Ezek már a tipikus jelei a kezdődő végnek.

2020. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!