Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom most? 19/L

Figyelt kérdés

A múltkor otthagyott a barátom, egy pár napja es vegleg szakitottunk. Azota mar ezt teljesen elengedtem, de akkor frissen eleg rossz volt.


Es elhataroztam egyik nap amikor meg nem birtam kiverni a fejembol es rosszul voltam miatta, hogy masnap mar reggel szandekosan berugok, es reszegen leszek egesz nap egyedul itthon. Korabban sosem ittam nagy mennyisegben, ezert ki akartam probalni egyetlen egyszer.


Es ki is probaltam, vettem csomo piat, hazamentem es mar delelott berugtam, es nagyon kellemes erzes volt, es nagyon kivantam a szexet is kozben, ezert levetkoztem meztelenre, es masztiztam, es maszti kozben iszogattam es en ezt nagyon elveztem.


Es ez az egesz egesznap eltartott, nagyon sok reszere a napnak mar nem is emlekszem de arra igen hogy nagyokat elveztem, es nagyon fel voltam izgulva es durva dolgokat is csinaltam maszti kozben amiket jozanul soha.


Aztan masnap nyilvan masnapos voltam elegge, akkor megfogadtam hogy ennyi eleg volt az italbol egy eletre.


Viszont ma mikor meglattam egy pias uveget, eszembe jutott hogy milyen jokat elveztem a multkor reszegen es el kezdtem megint vagyni ra hogy ugy csinaljam.. es fel is izgultam azonnal, de nem ittam semmit sem azota, kicsit meg is ijedtem hogy miert vagyom ennyire erre..


Kicsit mintha ossze kotottem volna a reszegseget a szexualis vagyakkal es ha arra gondolok hogy iszok, felizgulok nagyon, es felizgult allapotban megnagyobb kesztetest erzek ra hogy tegyem meg.


Nagyon szivesen megtennem, de nem akarok fuggo lenni. Szerintetek mit csinaljak? Nagyon vagyom ra, hogyha megegyszer megtennem akkor fuggo lennek? Vagy ez meg belefer?


Es igazabol nincs mar semmilyen banatom egyszeruen csak vagyom most erre..


Utalkozo valaszokat nem kerek, kerem kulturaltan fejezzetek ki magatokat.


2020. ápr. 25. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
ne igyál többet alkoholt.
2020. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Már most függő vagy

Már most jelzi a tested h kell a pia h nagyokat élvez ..hisz a pia is egy drog ami blokkolja a gátlásaid...

2020. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad túlbonyolítani a dolgokat. Amiről tudod, hogy nem jó (pia), hagyd el, a másikat (szex vagy maszti) pedig élvezd ahányszor csak jól esik.
2020. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdeném a te helyedben, hogy csak "becsicssentek" és úgy próbálkozok. Majd a következő alkalommal még felezem az adagot. Szépen lassan külön fogja választani az agyad ezt, és rájössz, hogy nem a pia izgatott fel, csak az agyad felszabadult. Ha megismered magad és megszűnnek a gátlásaid, rájössz, ezt hogyan csináld ivás nélkül.
2020. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek az előttem szólókkal.

Nem jó rá állni a piára, viszont a függőségtől nagyon messze vagy még.

Volt 1 jó élményed, amit szeretnél újra megélni.

Ha csinálod, csináld úgy, hogy ne legyen túl rendszeres, illetve ne rúgjál be úgy, hogy nagyon.

Csak kicsit...

Ez az egész dolog úgy is csak addig fog tartani, amíg teljesen el tudsz lazulni szexuális téren, illetve amíg nem lesz 1 új pali az életedben, aki majd oldja a gátlásokat és teljesen, úgy mond ki tudsz vetkőzni magadból szex közben.

Ne félj alkoholista nem vagy!

F

2020. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy csalódás sosem kellemes érzés, előfordulhat ilyenkor "érzelmi vihar" ami ritkán, de a szexuális vágy hirtelen megugrását okozza ha a tudatalatti gátlásaidat kikapcsolod. Ezt érted el a piával.

Ha megszabadulsz a félelmeidtől akkor menni fog pia nélkül is és egy új világ nyílik meg benned. Egy kevéskét igyál előtte ha úgy jobb, de rá fogsz érezni magadban arra hogy megy ez pia nélkül is :)


S nyugi nem vagy alkoholista!

2020. ápr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne piázzáá.
2020. ápr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog menthet meg, de komolyan: egy pasi, aki megdug keményen, és attól élvezel el, JÓZANON.
2020. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pasiként ismerős a helyzet, már hét hónapja egyedül vagyok most meg ez a bezártság is. A héten én is többször voltam így ahogy te de tegnap elfogyott az utolsó piám is és eldöntöttem hogy csökkentem a masztit is nem szeretnék hozzászokni. Csökkentsd az adagokat de ne hirtelen a nullára nehogy a megvonás miatt legyen valami bajod. Sajnos ilyenek ezek a tudatmódosítók, régebben pár éve nekem nem piától volt hasonló, de az a baj hogy pár alkalommal jól elvoltam egyedül három négy óráig ameddig ez a party szer hatott, de utána mivel ez ilyen napokig szégyenérzetem volt és a többi alkalomkor már nem volt olyan intenzív az érzés. Komolyan ennél még egy chat szex is jobb mert akkor nincs egyedül az ember. Sok erőt kívánok!
2020. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A homloklebeny felelős az "illedelmes" viselkedésért, az alkohol kikapcsolja a homloklebenyt. Fontos tudni, hogy semmi olyat nem teszel meg italosan, amit józanon nem kivánsz (még ha nem is vallod be magadnak se). A jó kapcsolat felszabadít, nem kell hozzá alkohol, és fordítva, alkohollal akár egy olyan partnerre is sort kerítesz, akire józanul nem.

Igaza van, aki azt mondja, hogy ne hagyd kialakulni a pia=>orgazmus feltételes reflexet.

Az alkoholizmus lassan alakul ki, először sokat iszik a beteg, amikor alkalma van, azután már alig várja, keresi az alkalmat, végül már nem tud meglenni az ital nélkül, minden másról lemond érte.

Szerintem el tudod magadat helyezni. Aggodalomra nincs okod, de ne indulj el a könnyebb úton.

2020. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!