Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne most csinálnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nemrég veszítettem el a szüzességemet és fájdalmas volt a közösülés. A barátnőm sokkal tapasztaltabb nálam, rám ült és lovagolt rajtam de nem tudtam elélvezni, mert egyre jobban fájt. A végén már nagyon kellemetlen volt, vérzett a péniszem. Elég vastag péniszem van és pont a makk alatt a legvastagabb, kb 6cm. Régebben is maszturbáltam, de ez a probléma most jött elő, szerintem vastagabb lett a péniszem. Nem vagyok körülmetélve és a bőr merev állapotban már alig tud felcsúszni, nagyon feszül, a fitymafék is feszül, a bőr egy vékony sávban tiszta fehér színű ahogy megfeszül. Az aktus utáni nap kezdett el igazán fájni, a bőr szó szerint elrepedt, egymástól 2cm távolságban kb 1 cm hosszú repedések keletkeztek. Ha nincs merevedésem akkor nem fáj, de ha van akkor elég kellemetlen érzés.

19F



2020. jan. 28. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkületed van, így nem tudsz szexuális életet élni. Menjél el urológushoz.
2020. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, annyi kiegészítéssel, hogy lehet csak valami gomba okozza, krémmel és gyógyszerrel rendbejöhet. Ha nem akkor körülmetélés. Menj dokihoz
2020. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából én is erre gondoltam, de 1évvel ezelőtt még nem volt ilyen problémám. Lehet hogy 19 évesen még vastagodik a péniszem?

Más is javasolta, hogy keressem fel ez urológiát és ott megmondják mi legyen. A műtét után gondolom nem lehet szexelni egy darabig. Nem szeretném ha emiatt vége lenne a kapcsolatomnak.

2020. jan. 28. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme ötletelni, irány a doki.

Szexelni nem tudsz ígysem-úgysem, szóval veszíteni nem tudsz vele.

Addig majd pettingeltek, az is csodás tud lenni.

2020. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2020. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gombàs fertőzés.

Egyébként 21 éves korig nőhet,addig ne műttesd!

Legyetek óvatosabbak. A körülmetéltet is megkínozná a szárazon meglovaglás.

2020. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt száraz a barátnőm, azzal nem volt baj. Mivel nem vagyok tapasztalt ezért nincs összehasonlítási alapom. Annyit mondott hogy neki nagyon jó volt és legközelebb én leszek felül. Lehet hogy az óvszer segítene? Amikor már orálisan játszadoztunk már akkor is feszült, szó szerint lüktetett. Lehet hogy nem úszom meg a műtétet, sajnos elég rossz dolgot mesélt róla egy srác akivel egy helyre járok edzeni. Állítólag lassan gyógyul.
2020. jan. 28. 16:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha fertőzés, akkor canesten krém segíthet? Vagy először keressem meg a bőrgyógyászatot?
2020. jan. 28. 16:27
 9/11 cseppszi ***** válasza:
Nekem bőrgyógyászati dolognak tünik. Először oda menj és ha nem az ott tovább irányítanak a megfelelő helyre.
2020. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" nemrég veszítettem el a szüzességemet" ... "de 1évvel ezelőtt még nem volt ilyen problémám." Mi van?????
2020. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!