Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a probléma az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a probléma az análszexszel? Miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Csatolok szavazást, úgy könnyebb. (mármint nem az anál) :D

2020. szept. 25. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
21%

Az én kedvenc pózom a következő:

Hanyatt fekszem, a barátnőm lovagol rajtam, közben a nejem az anyjáéknál van, 250 kilométerre.

2020. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

"Miután az análpárti kisgyerekek hagyták, hogy egy benga afrikai őslakos seggbedurrantsa őket, utána elmagyarázom, hogy miért nem vagyok hajlandó soha az életben kipróbálni ezt a fajta közösülést."


Mint egy kicsivel lejjebbi kérdésnél, itt is fals ellenhasonlattal ad kitérést a legtöbb ilyen kérdés alatti női válaszoló. Azzal elutasítani az anált, hogy majd ha a férfi is bevállal egy benga négert magamögé? Miért? Ezt mondta bárki is a nőnek? Ezt kérte valaki?

Egy európai férfi átlag mérete 16 cm. Nem tejszínhabos flakon.

2020. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13%
Pedig elhet szeretni ha megfelelően van csinálva, néha sor kerül rá, mi élvezzük, aztán, hogy más mit gondol az a saját dolga, de van egy épp idevaló hasonlat a vélemény olyan mint a....
2020. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem, itt jó helyre kerültem. Ezek szerint vannak rajtam kívül még, akik viszolyognak az analszextol. Én véleményem, azt a nyílást nem arra teremtették. Amellett, hogy alapból fajdalmas, egeszsegugyi problémát is okozhat, higienikusnak se tartom. Ezen az oldalon mindig azzal találkozom, hogy mindenki analozik és szereti, agyam eldobom, hogy a tizenevesek is már analoznak, sőt 15 év alatt kiprobaljak! Mikor én voltam tini a kilencvenes években , ez nem volt téma, nem volt menő dolog.
2021. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel rendszeresen csináljuk.Óvatos nagyon vigyáz rám,az elején volt picit kellemetlen,de már kezdem élvezni.
2022. nov. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!