Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a probléma az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a probléma az análszexszel? Miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Csatolok szavazást, úgy könnyebb. (mármint nem az anál) :D

2020. szept. 25. 13:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
7, a férfiaknak van prosztatájuk, egy kicsit lejt a terep. :)
2020. szept. 25. 13:50
 12/25 anonim ***** válasza:

#11

Jaj, hát az nem akadály, hiszen a prosztatavizsgálatok is lehetségesek, sőt, talán még élvezetesebbé is teszi.

2020. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%

Érdekesek a nők.


Konditeremben hajtanak, koplalnak, tépetik a szőrüket, plasztikai műtétekre járnak, fogsort csináltatnak, tetováltatnak, vegyszereket kennek a bőrükre és a hajukra, de a popiba nem lehet tolni, mert az fáj. >:) Mondjuk miért fájna, kakilni is tök kellemes amúgy?

2020. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Aha, csak a kakilás egy természetes folyamat, ami bentről megy ki, míg az anál nem éppen megszokott, és kintről megy befele. Elképzelni nem tudom, hogy lehet valaki annyira sötét, hogy összehasonlítsa a kettőt...


Egyébként ha ennyire vonzó, miért nem próbálod ki?

2020. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%

14.-nek.


Azért, mert nincs pöcsös lány, csak csöcsös fiú.

2020. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%
Amikor léteznek felcsatolhatósak, már az se probléma. ;)
2020. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Mert egyszer leitattak (többen), valamit raktak is a piába, úgyhogy amikor már azt mondtam, hogy ne-ne, nem hagyták abba. El is vesztettem az eszméletem (szerencsére, mert így legalább nem sok mindenre emlékszem..), ráadásul aranyerem is van. Idegileg kikészültem és azóta az anál nálam tabu. Hozzá se érjenek!!
2020. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
62%
Miután az análpárti kisgyerekek hagyták, hogy egy benga afrikai őslakos seggbedurrantsa őket, utána elmagyarázom, hogy miért nem vagyok hajlandó soha az életben kipróbálni ezt a fajta közösülést.
2020. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj, hogy a legtöbb nőnek a kézi fejés és a cumi is a SOHA! kategória. :(
2020. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Méghogy soha?? Rendreszeren..
2020. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!