Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért csinálnak akkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért csinálnak akkora problémát belőle ha csak 17-18 évesen vesztik el?

Figyelt kérdés

Szerintem az teljesen normális kor erre, főleg ha kapcsolatban történik.


Én csak 20 évesen vesztettem el, de csak kalandban. Én viszont tényleg béna vagyok, amiért nem tudok barátnőt taláni. De nekem nagyon nehéz az ismerkedés egy betegség miatt...


2020. szept. 10. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
31 évesen vesztettem el, nem csináltam belőle problémát.
2020. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki problémát akar csinálni az megtalálja a módját hogy valamin morfondírozzon ld. "szűz vagyok / túl vékony vagyok / túl kövér vagyok / túl magas vagyok / túl alacsony vagyok / túl nagy a fülem" stb. Aki normális, kiegyensúlyozott az meg nem rugózik azon ha 17-18 évesen még szűz.
2020. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23 évesen vesztettem el..és örültem,hogy nem előbb,mert nem találtam megfelelőt és nem is éreztem még úgy,hogy bárkivel tudnék úgy lenni.

Nézőpont kérdése,én nem bánom,hogy később értem.

2020. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!