Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes szex probléma a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes szex probléma a párommal?L

Figyelt kérdés

Van egy komoly problémám a barátommal kapcsoaltban,azért ide írok,mert tényelg senkivel nem tudok erről beszélni. a bartánőim mind tökéletes szexről beszélnek,senkinek semmi problémája és érezzem magam hülyének ,hogy nekem van.

Voltak barátaim és velük ilyen jellegű bajom sosem volt,mint a mostani párommal!

8 hónapja vagyunk együtt és elejétől kezdve kevés a szex,olyan heti 2 maximum,esetleg 3,de az ritka! Többi napion kézzel,szájjal elégítem ki,mert neki erre van igénye. Nekem meg több szexre lenne!! Érzéki,lány,szerlems szexre! Az a bajom,hogy ő szószerint csak megdug,hátra fordít,hátulról dug aztán valamikor elélvez és kész. Majd mondja,hogy most 2-3 napig csak kézzel,szájjal csináljam. Aztán letellik a 2-3 nap és megint hátra vág,hátulról dug és kész. Már annyira megvisel lelkileg ez,hogy konkrétan 2x is elsírtam közben magam!! Nem direkt ,egyszerűen dönget hátulról én meredek magam elé,hogy ez most komoly? Ennyi erővel a kis pisti is lehetne mögöttem,ő meg a marikát dughatná.

Persze észre is vette,hogy koknrétan minden porcikám már ellenkezik az eféle szextől,nem nyögök,némán tűröm ,hogy végezzen. Rékérdezett,elmondtam neki.. 1 napig normálisan szexelt velem,ölébe ültetett,csókolgatott,mondta mennyire szeret stb..majd megint x napig nulla szex,mikor volt megint hátulról...közben gondolkoztam így nem fogok tudni x évet lehúzni senki mellett! ez nekem kényszer,borzasztóan lélekölő . kérdezelek titeket nőket,férfiakat nálatok is iylen a szex??

Más barátaim mindig előlről kezdték,csókolgattak,szexeltünk valameddig normálisan,ölekezve és max a végefele fordítottak meg,ha olyan kedvük volt.Meg másokkal mindennap volt szex,szóval úgy más volt,ha néha csak hátulról csináltuk. De így,hogy heti 2x van és az csak hátulról az kikészít lélekben teljesen. Most is rosszérzések fognak el,hogy erről beszélek itt..


2020. szept. 21. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

elárulok 1 titkot, a szád nem csak arra jó, hogy leszopd, hanem kinyisd és elmond neki mi a problémád!

ne legyél már ennyire buta kislány akit megszopat megfordít farba dug és ennyi -.-.-

2020. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hívnám szexnek. Kielégíti magát a testeddel és kész. Te vagy a hülye, hogy ezt engeded és még asszisztálsz is hozzá. Már az elején nyíltan kellett volna beszélni róla vele.
2020. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

#1 vagyok:

végig sem olvastam, mert felbaxtam magam már a felénél, hogy ennyire buta vagy már bocsi


nálam nem, nem ilyen a szex! szeretem rendesen megdugni a partnert, akár mind3 lyukba, de mellette nagyon fontos, hogy a partnerem velem együtt élvezze! simogatás, nyalás ha vágyik erre (vagy engedi, mert nem mindenki szereti pl a nyalást)

régen a lágy szexre vágytam én is, ma már inkább a vadabbra, BDSM elemekkel, de alap nálam akár komolynál, akár kevésbé komolynál szex után összebújni, simogatni a partnert


F

2020. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1-2, már elejétől kezdve mondtam ,hogy kevés ez a 2-3 alkalom. Olyankor mindig kicsit jobban figyelt és többször szexeltünk,de aztán megint észrevétlenül belesüppedtünk a kevésbe. Valamint eleinte nem is találkoztunk annyira sűrűn így könnyen lehettt erre fogni a dolgot, magaztán a kapcsoalt kezdetlegessége miatt még annyira nem tűnt fel,hogy konkrétan az egész csak enyiből áll. Az utóbbi pár hétben lett feltűnő és fájdalams a fleismerés,hogy csak hátulról dönget ,ha szex van. Kb havi egyszer szokott szemből amikor épp arra megyünk hogy elélvezzek a szextől. De így ezenkívül soha.
2020. szept. 21. 14:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem korrekt a részéről főleg hogy “rákérdezett én elmondtam” szituáció után... Rettenetes érzés lehet de ha nem változtat magán szerintem keress egy normális érzéki pasit mert így csak tönkre fogsz menni lelkileg!!!
2020. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

jó ez így neked? nem!

beszéltél vele erről és megváltozott? nem!

tudod mit kell tenned?

2020. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
ez a pasi egyáltalán nem szeret téged,csak használ.szextárgy vagy.de ha neked ilyen önző tuskó kell,sok boldogságot iq light....
2020. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Lehet van benne egy jó nagy adag uralasi vágy"amit így él ki.Probaljatok meg a kikötözest,vagy szemkötest.Mindezt misszionarius pózban.Így is erezhet hasonlót.

Talan más lesz neked is,neki is.

Csa egy tipp.Persze fontos,hogy az okokat beszelgetessel tisztázzatok.Az úgylátszik nem hatásos"ha te megkered,csak ideig óráig.Neki kellene elmondania,hogy miért van ez a szokása.

Mivel kezdetek óta ilyen,nem hinném hogy az van, unja,vagy hogy nem jőssz mar be neki.

2020. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Magyarra lefordítva a pasid egy önző pöts aki tojik rád neked jó-e vagy sem, csak egy sima szexbabának használ. Segítek, az élet más területén is ilyen lesz majd.

Te meg egy idióta vagy, hogy még vele vagy. A pasid semmit sem fog változni, jó ez így neked, ezt akarod életed végéig boldog, teljes, kielégítő szex helyett? Fiatal vagy lazán találsz olyan pasikat ezerszámra akik figyelnek rád az ágyban és még szeretnek is. Ne kínozd magad tovább dobd ki az önző pötsd a francba, már rég meg kellett volna tenned.

2020. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én férfiként mondom: úgy látszik a szép szó nem használ, ezért első körben NE elégítsd ki te sem, csak akkor hogyha minőségi szexet tud nyújtani, és az van mindig sorrendben/ időben előbb, ha ez a verzió sem működik, akkor dobd ki a p****ba!
2020. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!