Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hajlandó vagyok lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlandó vagyok lefeküdni férfiakkal szánalomból, akkor jobb ember vagyok?

Figyelt kérdés

Természetesen megmondom neki, hogy csak szánalomból fekszek le vele, tehát nem hazudok.

Ha nem a válaszod, indoklást is kérek.


2020. szept. 21. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Miért vezettelek volna meg? Már korábban is elmondtam, hogy nem szexpartnert keresek, hanem érdekel a véleményetek a dologról.
2020. szept. 21. 18:32
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Errol eszembe jut a Jobaratok azon resze, melyben Joey es Phoebe azon vitatkozik, hogy van-e onzetlen jocselekedet. :D
2020. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem a válaszaim alapján elég szánalmas alak benyomását keltettem, legalábbis annyira hogy lefeküdj velem. De biztos csak én értettem félre a kérdésed. Áááá a fene ott eszi, már nem értek semmit... Most megyek és Zámbó Jimmy összest fogok hallgatni, pár üveg pia mellett. Mindezt mert félreértettelek, és nem akarsz dugni velem.

( a továbbiakban szép estét, dobom a kérdést, remélem a válaszaim valahol szórakoztattak :D)

2020. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Aranyos.
2020. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam ilyet egy lánnyal, megsajnáltam ezért adtam neki magamból.
2020. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Szánj meg es írj
2020. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!