Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hajlandó vagyok lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlandó vagyok lefeküdni férfiakkal szánalomból, akkor jobb ember vagyok?

Figyelt kérdés

Természetesen megmondom neki, hogy csak szánalomból fekszek le vele, tehát nem hazudok.

Ha nem a válaszod, indoklást is kérek.


2020. szept. 21. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
itt amúgy jelentetőket keresel vagy csak érdekelt mit gondolnak az emberek?
2020. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
azta mekkora nem mert kamu vagy és nem mert hülyeségeket írsz és nem akarsz segíteni pl miért nem irkálsz szegény szerencsétleneknek vissza ha már annyira segítő kész vagy?
2020. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Nem keresek jelentkezőket. Érdekel mit gondolnak az emberek.

Nem értem miért van az, hogy ha átadom a buszon a helyem, akkor jobb ember vagyok, de ha sokkal nagyobb áldozatot vállalok, akkor pedig hülye.

2020. szept. 21. 15:27
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazat irtál akkor nagyon érdekes ember vagy. Nem jobb vagy rosszabb. Annak semmi köze ehhez. Szivesen meghallgatnám a történeteidet amik ide vezettek. Érzelmi szinten jár ez nálad kielégüléssel? (Tényleg érdekel!!)
2020. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne a történeted ha már üzenetekre nem válaszolsz remélem itt leírod
2020. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Végre itt egy nő, aki segítő jobbost nyújt fáradt, és szánalomraméltó embertársainak! Ahelyett hogy bárki illetlen szavakkal dobálózna irányába, adjunk hálát eme nemes cselekedetért. Nem tudom mennyire zsúfolt a táblázatod, de kérlek illessz be engem is a hó végéig. Férfiasan csúnya vagyok, túsúlyos. "Szánakozhatsz rajtam egész éjjel, csak a lábaid tedd nekem széjjel" jeligére, kérlek írj rám privibe, hogy a részletekről egyeztessünk. Egy ideje már szólóban nyomom, szóval rám fér már hogy valaki leápoljon. ( remélem a cumitól nem ódzkodsz!!!)
2020. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Milyen történetekre vagytok kíváncsi? Bízom benne, hogy ha segítőkészen állok az emberekhez, akkor ők is segítőkészen fognak hozzám állni.
2020. szept. 21. 16:16
 38/66 A kérdező kommentje:

#37

Az előző válaszomba az is beleértendő, hogy akkor várj segítséget másoktól, ha te is segítenél másnak, akinek szüksége van rá.

2020. szept. 21. 16:18
 39/66 A kérdező kommentje:
Ezt 36-nak akartam írni.
2020. szept. 21. 16:18
 40/66 anonim ***** válasza:

ezért szeretnéd ezt csinálni? ennyi az egész?

csak a szexel szeretnél segíteni?

hogyan választod ki kinek segítsz?

mennyi idős vagy?

2020. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!