Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat, hogy egy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat, hogy egy kövér ember rám másszon, ez normális?

Figyelt kérdés
Régóta (4 hónapja) nincs pasim, és nagyon kívánom a szexet. Lehet, hogy ezért fantáziálok ilyenekről? 22/L

2020. aug. 30. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Tehát egy nő 4 hónap elteltével akárkivel lefeküdne, na nem mintha új információ lenne, csak jó bizonyíték... :-) ...arra, hogy nem csak a férfiak disznók! :-)


Mellesleg miért nem maszturbálsz egyet, ahelyett, hogy mások érzéseivel játszanál csak azért mert neked éppen szex kell?

2020. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kinek az érzéseivel játszom épp hmmm? Egést nap masztizom és még mindig kell
2020. aug. 30. 00:16
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez tök normális...Jó mondjuk szűzlétemre én nem tudom mit mondhatok ténynek. de én is elég sokat maszturbálok napi szinten és mégis nem képes meg állni a fantáziám.

F

2020. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Azoknak az érzéseivel játszanál, akikkel lefeküdnél, csak hogy kielégülj.


Ezekszerint nincs érzéked a jó masztihoz, gyakorolnod kell még!


Mellesleg milyen jó egyeseknek, hogy egész nap ráérnek masztizni... :-)

2020. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A szexben minden normális amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas és mindkét fél beleegyezik. A kövér emberekkel történő szex megfelel ennek, úgyhogy ha ez a vágyad akkor hajrá, találni fogsz rá partnert. Biztos, hogy bőven lesz kövér pasi jelentkező (meg nem kövér is) aki egy 22 éves lányt meg akar...
2020. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy az ilyen kérdések mindig éjfél és hajnali három között születnek...
2020. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha ezzel képzavar van. NEM úgy értettem hogy egy map 200x rárántok de mivel egyedül élek és nincs sok teendőm hamar elunja magát az ember. sajnos eléggé antiszociális vagyok és ezzel nincs mit kezdeni. de ez önnön hibám ezért jogosan lehet vádolni.

sry

2020. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4: Jaj szegény pasik, hogy tönkreteszem az életüket azzal, hogy lefekszem velük. Inkább hálásak lehetnének, hogy valaki szétteszi nekik a lábát, és nem szűzként halnak meg :)


Egyébként meg egy szóval nem írtam, hogy bárkivel kavarnék. Annyi a helyzet, hogy masztizhatnékom van de eddig nagyon gyenge a felhozatal

2020. aug. 30. 00:46
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
...és még válogat is! :-)
2020. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Kamu a kérdés 😄😄
2020. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!