Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha az engem 1000x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha az engem 1000x jobban felizgat az ha egy lánynak szőrös a bugyi alatt?

Figyelt kérdés

Eddig 3 lánnyal voltam ebből 2 borotválta, az egyikőjüknek pedig rövid szőrös volt. Nekem az tetszett a legjobban. Sokkal izgatóbb volt látványra, érzésre. Nőiesebb.

Borotvált is szép de ott nem indul el bennem az a plusz dolog ami a szőrösnél.

Nem értem miért jó hogy mindenki borotválja úgy olyan éretlen, kislányos.


2020. aug. 4. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csupasz punci jön be,mert szerintem gusztusosoabb, és sokkal jobb nyalni is.

De azért mert neked a szőrös tetszik, azért még te sem vagy abnormális.

Kinek mi jön be...

Neked az, nekem pl a másik opció.

Semmi gond ezzel.

F

2020. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. Neked ez tetszik. Allandoan borotvalni eleg kellemetlen is, mert kipattogzik.
2020. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális - kinek a pap, kinek a papné. A művelt rómaiak óta tudjuk ízlésekről nem lehet vitatkozni, neked ez tetszik és kész (sokan vannak akik a természetest jobban szeretik, mások meg a fazont/csupit - nem vagyunk egyformák).
2020. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha kicsit jobban belegondolsz, de most azt kérdezed, hogy normális-e, hogy a normális punci jobban izgat, mint az, amihez valamilyen módon hozzányúltak...
2020. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normálisnak mondható
2020. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, hiszen olyan eredeti állapotában :) nekem se tetszik felnőtt nőként a kislányos berendezés...
2020. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!