Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hajlandó vagyok lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlandó vagyok lefeküdni férfiakkal szánalomból, akkor jobb ember vagyok?

Figyelt kérdés

Természetesen megmondom neki, hogy csak szánalomból fekszek le vele, tehát nem hazudok.

Ha nem a válaszod, indoklást is kérek.


2020. szept. 21. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

17


nem volt még is mit mondtak?

elég durva azért de ha nem megy szolgálatokon keresztül segíts magadtól pl vegyél valami pékárut egy hajléktalannak

2020. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

de ő nem az önkényeskedést kérdi a pucáival akarja megváltani a világot te észlény

egyébként meg pasi,hát hol hallottál már ilyet hogy nőként rondákkal akar dugni ingyen

akkor már mért nem ad pénz is a dugás mellé jól megdugod és még ő ad 20 ezret jó mi á amúgy tök jó nevettem egyet

2020. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

#21

És nekem honnan lesz rá pénzem?

2020. szept. 21. 14:39
 24/66 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszolok az üzenetekre, mert 16 különböző ember írt rám ezzel kapcsolatban.
2020. szept. 21. 14:47
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

hát 500-1000 ft csak akad mondjuk havonta veszel valakinek valamit


kár én szerettem volna beszélgetni veled bár nem gond

2020. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
És miből gondolod hogy annak lenne bármi haszna? Ha vennék pékárut 1000 forintért, annak valószínűleg annyi haszna lenne, mintha lehúznék egy ezrest a wc-n. Szerintem tonnaszámra kapják a hajléktalanok az előző napi pékárut a boltokból.
2020. szept. 21. 14:56
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, hanem butább ember vagy...
2020. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Leszámítva azt hogy egyértelműen kamu kérdés, pár gondolatot hozzáfűznék:

- Szánalomszex nincs bármennyire is ábrándoznak róla sokan.

- Ha létezne is akkor sem lenne több mint a prosti, csak itt nem fizetsz érte. Hogy miért nem? Mert szánalomból kapod, mert szűz vagy - azaz bárki számára elérhető. Ma te kapod, holnap, vagy akár 2 óra múlva meg már más. Bár elsőre úgy tűnne megszabadulsz a "tehertől" de csajozni, annak útját hogy juss el egy lánnyal az ágyig nem tanulod meg belőle. A szánalomszex lezárásával már nem leszel szűz, de az úton ugyanott fogsz állni, hogy vágnál bele a 2.-ba?

2020. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
számodra lenne haszna hisz segítettél annak az embernek is lenne haszna hisz frisset adtak neki kedvességgel.
2020. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam privit, nem voltam tolakodó. Igazán adhatnál egy esélyt. Írj privit!
2020. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!