Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hajlandó vagyok lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlandó vagyok lefeküdni férfiakkal szánalomból, akkor jobb ember vagyok?

Figyelt kérdés

Természetesen megmondom neki, hogy csak szánalomból fekszek le vele, tehát nem hazudok.

Ha nem a válaszod, indoklást is kérek.


2020. szept. 21. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan kinek neked kellene segíteni ha igen miben?
2020. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

#40

Mi az, hogy "ennyi az egész"?

Mégegyszer leírom, hogy azért tart itt a társadalom, mert egyesek el sem tudják képzelni, hogy önzetlenül segítsenek. Egy évben hányszor utalsz át egy összeget valamelyik jótékony szervezetnek? Vagy hányszor viszel ajándékot a Mikulásgyárba?

2020. szept. 21. 16:21
 43/66 A kérdező kommentje:

#41

Attól, hogy most eljátszod a segítőkész embert, még nem vagy az.

2020. szept. 21. 16:22
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha én azt mondom, hogy önzetlenül lefekszek bármelyik nővel, aki felkér erre, azt nem nagyon néznék jó szemmel... még azok a nők se, akikről szó van. :D
2020. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel.
2020. szept. 21. 16:30
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel mit gondolsz lehet nem vagyok az de

-adtam már ételt,cipőt hajléktalannak

-fogadtam be kóbor kutyákat és macskákat

-boltban fizettem olyannak aki nem tudott fizetni

úgy hogy nem vagyok gazdag és egy igen félénk ember vagyok


innentől törlöma kérdést nem érdekelnek a további válaszaid,válaszok

2020. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

#36 válaszoló vagyok. Nos, részemről benne lennék hasonló felajánlásban, de egy férfinek ez nem olyan egyszerű. Nektek nőknek néha irreális elvárasaitok vannak. Legyen a férfi jóképű, sportos minimum egy Clooney vagy Pitt.

Na most a szerencsétlen Józsi vagy Pisti, hiába szeretné elszórni a szeretet magját a szélrózsa minden irányába, ha egyszer a természet nem áldotta meg olyan külsővel mint amit fentebb említettem. Így esély sincs puszta filantróp megfontolásból nőkkel szexelni. Pedig nem vagyok irigy típus. Most hogy már tudod hogy humánus gondolkodású, és önzetlen vagyok, dugunk végre vagy sem? :D

2020. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

#47

Én kifejezetten azt mondtam, hogy a segítségnek más formái is vannak, mint a szex.

2020. szept. 21. 16:49
 49/66 anonim ***** válasza:
Hmmm... esetleg anyagi segítségre gondolsz? :D Mert így mintha részedről vagy részemről, elveszne az önzetlenség a dologból :D
2020. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Nem engem kell segítened, hanem segítőkésznek kell lenned. Ez azt jelenti, hogy a mindennapi életben segítesz más embereknek/szervezeteknek pénzzel/nem pénzzel.
2020. szept. 21. 17:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!