Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El vagyok keseredve mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon hogyha eltelik egy hét szex nélkül már szét akarom szedni a páromat és olyankor nagyon jó is a szex kettőnk között.


Viszont ha kétnaponta szexelünk sokszor úgy érzem nincs meg az a szintű vágy mint akkor mikor nagyobb a szünet köztünk és többnyire én kezdek tevékenykedek.

Miért van ez?


A másik hogy eddig soha ilyen gondom nem volt egy partnerrel sem de ha orál van akkor neki nagyon nehéz megfelelni. Így nem jó úgy nem jó, túl szoros túl laza akkor a szög nem jó... Teljesen felemészti már ez a saját önbizalmam.


Ha irányítja (tehát mondja mit csináljak és hogy, mert már ezt is bevetettuk) akkor se jó neki mindig szóval tök mindegy.


Múltkor egy hét után voltunk együtt direkt. És akkor egy új technikát próbáltam de már mindent kipróbáltam komolyan. S akkor nagyon tetszett neki, gondoltam végre de most mikor ugyanazt akartam két nap után akkor megint jött hogy nem jó túl szoros stb. De hát ugyanez volt előtte is.


Már beleorulok ebbe és komolysn nem értem és tanácstalan vagyok, hiszen eddig sose volt ilyen gondom. Minden partnerem élvezte láthatóan és mondták is.


Akkor? Mitől van ez?


Szeretjük egymást nem futó kalandrol van szó szóval ha egy mód van rá ne ezt írjatok így egyszerűen hogy "dobd" "szakits" mert ez nem eldobható kapcsolat.


N


2020. aug. 25. 07:10
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
66%

Az első felével szerintem alapvetően semmi gond. A kiéhezettség természetes dolog.


Mindkettőtöknek megfelel ez a mennyiségű szex?


Az oràl dologra meg: szerintem verd neki, aztàn, ha nagyon oda akarod tenni magad, jöhet egykis prosztatamasszàzs.

2020. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nektek csak akkor kellene szexelni amikor már nagyon hiányzik.

Annak semmi értelme hogy muszályból erőlködtök, persze hogy nem esik jól.

2020. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1# Jahogy a prosztata masszázs az ilyen jackpot dolog nálunk? 😁
2020. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy lehet, hogy egyszerűen nem szereti az orált?

De az is lehet, hogy csak manipulatív és le akarja építeni az önbizalmad.

2020. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Prosztata masszázs szóba se jöhet nála.


De szereti elvileg, mert ő kéri és én szívesen is csinálnám ha jó lenne neki.

2020. aug. 25. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, elég manipulatívnak tűnik, hogy mindig kéri és sosem jó neki.

Ő csinál valami hasonló kaliberű szexuális dolgot számodra? Mert így eléggé úgy tűnik, hogy te vagy az egyetlen aki megdolgozik azért, hogy jó legyen a szex.

2020. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nem csinál semmit olyan extrát. Bár nekem nincsenek is teljesíthetetlen igényeim. Valamilyen szinten igazad van abban hogy én dolgozom érte inkább..
2020. aug. 25. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Már magában az a tény, hogy a te önbizalmad leépült a szextől is arra enged következtetni, hogy rosszul kezeli a helyzetet. Az ehhez hasonló "csicskáztatások" meg eléggé bántalmazó kapcsolatokra jellemzőek.
2020. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi kihasznàl szexuàlisan. Úgy tünik szexrabszolga vagy. A te igènyeid le se szarja.

Minden róla szól.

Plusz le akarja rombolni az önbecsülésed. Lèpjmki ebböl az alárendelt szerepböl.

2020. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!