Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincon felül is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon felül is vannak szűz férfiak? Miért azok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem kívánják a szexet vagy nem akarnak lefeküdni valakivel kapcsolat nélkül? Vagy félnek, hogy nem izgalmasak tapasztalat nélkül és így sose lesz tapasztalatuk?

2020. aug. 20. 15:49
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

16/ de, vágyok rá, de tudok magamnak megállj parancsolni.

A szex meg olyan, hogy még egy egyszerű beszélgetés se megy a nőkkel sokszor, nemhigy még extrákról is álmodjak :D meg sose gondoltam úgy hogy 2 nap ismertség után meg akarjam fektetni. Egy kapcsolat alakuljon ki szépen magától, épüljön fel fokozatosan. Nem kell elsietni semmit.

2020. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
83%

#21

Értem.Nagyon nem tudok tanácsot adni, de remélem sikerül.Egy szerelem nagyon sokféleképpen kialakulhat, ha van esetleg a haveri körödben csaj és szingli, meg ha bejön, akkor próbálj meg vele sokat beszélni, keresd a társaságát, és meg is említheted neki, hogy bejön, csak ne első nap:)

...de alap dolgok kellenek hozzá: ne légy fogatlan, tiszta legyél, és rendezett legyen a hajad. Szóval ápolt legyél.

Ja. Az lenne a legjobb ha egy olyan csaj lenne aki a te társaságoddal jár bulizni.

Ital hatása alatt, hidd el megfog eredni a nyelved, és ha már elérsz egy szintet nála, akkor szesz nélkül is tudsz vele majd beszélni

2020. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

Ápolt vagyok, nem erről van szó :D a fő probléma a zárkózottságommal van. Nagyon közeli haverom sincsen, akik vannak, azokat írtam korábban: mind hasonlóan gondolkodnak, vagy hasonló helyzetben vannak.

Bulizni nem járok, szeretem az otthoni csöndet, illetve a szabadidőmet àltalában a hobbimra szentelem. És alkoholt sem iszom. :)

2020. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Ettől független köszi amiket irtál. Nyomtam a zöld gombot :D
2020. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot szeretnék, fizetős és hasonló dolgok kizárva. Azoknál próbálkozom be, akikkel komolyan gondolom, tehát mondjuk baráti társaságból ismerem egy ideje. Ez évente 2-3 nőt jelent és sajna eddig mindenki elutasította a randikat. Tehát randik nélkül és szűzen maradtam. (próbálkoztam tinderen és hasonlókon is ismerkedni, de egy levélváltásig sem sikerült jutni)
2020. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%
Vannak, mert nem akarnak megmozdulni vagy tenni ellene. Mint én. Vagy mert lehet nem zavarja őket, akármi lehet..
2020. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
Én 20 vagyok és már nagyon örülnék, ha egy lány elvenné...
2020. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!