Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincon felül is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon felül is vannak szűz férfiak? Miért azok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem kívánják a szexet vagy nem akarnak lefeküdni valakivel kapcsolat nélkül? Vagy félnek, hogy nem izgalmasak tapasztalat nélkül és így sose lesz tapasztalatuk?

2020. aug. 20. 15:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem kell elfogadnod, hisz nem azon múlik az igazságtartalma. Van olyan kóros félelem, ahol valaki minden helyzettől menekül, tehát eleve nem lesz képes eljutni odáig. Fóbia, pánik. Van ilyen, mindegy milyen osztályból származik.

2020. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél év múlva majd csatlakozom a klubhoz. Amúgy szimplán annyi az oka, hogy a gyakorlati része úgymond nem érdekel, 100 ból 101 férfi hülyének nézne miatta de volt, hogy konkrétan koptattam le csajt, aki úgymond extrákat akart.
2020. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen vagyok még szűz, senki nem hiszi el a csajok közül, teljesen normális, jó külsővel. Így jött ki, sok csalódás stb.
2020. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
10:00 Az nem semmi, hogy még azelőtt sikerült csalódnod (ráadásul sokszor), hogy lefeküdtetek volna!
2020. aug. 21. 22:39
 15/27 anonim válasza:
84%

Nem feltétlen az aszexualitásra, vagy az agyi/szervi gondokra kell gondolni, lehet hogy saját elhatározásból nem akar. Van fontosabb dolga, a hobbijára koncentrál, nincs rá ideje, stb.

Én is ilyen leszek, még pár év és belépek ebbe a korba :D Egyszerűen nem akarok. Általános iskolában sajnos lányok voltak, akik folyamatosan cinkeltek, és ez hagyott bennem egy olyan "traumát", amit sajnos nem kezeltem, és ez lett belőle. Egyszer voltam őrülten szerelmes, semmi nem lett belőle, akkor eldöntöttem hogy másfelé nézek, hobbi után.

Megtaláltam a megfelelőt, amit azóta is élvezettel csinálok, nincs sok velemkorú, de 1-2 kivétellel az összes így gondolkodik.

Én meg leginkább a jövőre nézve tartok az egésztől. Talán még ismerkedés szinten, meg férfi-nő barátságként eldumálnék valakivel, de az hogy összejöjjünk, aztán idővel közös lakás-autó-gyerek, na azt nem.

2020. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
86%

#15

Én 29 voltam mikor először voltam nővel.Szerelem volt.

Viszont gondolom léteznek olyanok is akik annyira nem szépek hogy úgy fejezzem ki magam, és félénkek is.

Bár az olyanok meg eltudnak menni k*rvázni. Szóval attól még nem kell megvárni a 30 évet.Nem is vágysz nőkre néha?

Mert ugy te szerelemről írtál, de attól még sex lehetett volna. Xy nőkkel

2020. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekkorban nemi erőszak (senkinek nem mertem szólni, de amúgyis anyám tudott róla és nem tett semmit - ma meg lelkiismeretfurdalása van, sokra megyek vele... -, ma meg már úgyse lehet bizonyítani hogy megtörtént).

Valamint mai napig gyógyíthatatlan bőrbetegség.

32/F

2020. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisméret komplexus, női cikizés, gyenge külső, szegénység, rossz nevelés, irreális elvárások

Fiúként annyi trauma van ami könnyen tönkre teheti az életet,és ha 20-22 êves korig nem törtênig meg a szex , akkor annak vêge.

És mivel ez egy öngerjesztő pszhikiai állapot, könnyen, hamar drasztikus állapot, helyzet alakulhat ki.

Mint nálam pl.

2020. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
#17 vitiligóra gondolsz mint bőrbetegség?
2020. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
6-os: nagyon vicces volt ez a halőrös mondat, én jót röhögtem - nem értem, miért kellett lepontozni..
2020. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!