Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiegyensúlyozott párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek de vágyom a két farokra akkor ezt hogyan közöljem a szerelmemmel?L

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy le is mondhatnál erről azért, hogy a szerelmed épp maradjon?
2020. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nem párpakcsolatban akarsz lenni, hanem csak szex-et akarsz. Keress olyan partnereket. Egy párkapcsolat nem két farokról szól.
2020. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy vibrátort és mutasd be neki a sógort.
2020. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
56%
Vegyél egy dildót. :)
2020. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

:D hát szerintem azt valamennyire tudnod kell, hogy mennyire ilyen, akinek ez belefér. mert ha nem ilyen, akkor benne van a kiábrándulás kockázata innentől.


amúgy lehet indíthatnál úgy, hogy azt veted fel, hogy még egy lány. és ha azt elutasítja, akkor a másik pasit még 1000%al jobban utasítaná el. és akkor legalább megúsztad a kényelmetlen helyzetet, mert a lány rész kevésbé gáz, mint hogy egy másik csávó farkára vágysz. utóbbit kevés csávó kedveli.

2020. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha nekem ilyet mondana a párom, hogy egy másik farkat is akar, akkor penderíteném kifelé. De ő nem ilyen, úgyhogy ettől nem kell tartanom ...
2020. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem gond nélkül elmondhatnád, én elsőre úgy csinálnám, h segítenék készülni a randidra, el is vinnélek, majd várnám h hívj, h haza vihetlek.

Majd úgy ahogy vagy, én is magamévá tennélek.

Aztán egy idő után h bele jössz a másik pasival, felhozod, és együtt csináljuk hármasban. :)

2020. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó a szex vele is nem azért de én nyitott lennék új dolgokra.
2020. aug. 15. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én megértem a kérdésed. Friss házasoktól ne várj értelmes választ, én 15 évvel a hátam mögött megértem ha újítanál.....de én sem tudom hogy dobjam be a páromnak a hármas ötletét.....pedig én ellennék azzal is ha a harmadik nő lenne :) vagy akár egy másik pár....
2020. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom gyerekek, de én nem élnék olyan unalmasan mint ti. 😄

Mindenki leszolja de szerintem a többség csak simán egy érzelmi sérült vagy önbizalom hiányos, bigott erkölcscsősz.

Ne mondjátok nekem hogy nem lehet érzelmekkel együtt ugyanezt tenni, mert lehet csak egy cseppet több érzelmi és rendes intelligencia kell hozzá mint ami nektek megadatott.

2020. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!