Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan udvaroljak egy nőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy nőnek, ha külsőleg nem vonzó, de belsőre nagyon bejön? Tetszik, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott, kedves, szeretni való.

Figyelt kérdés
Engem jóképűnek tartanak, viszont önbizalomhiányos vagyok és vannak pszichés problémáim is.

2019. júl. 7. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne udvarolj neki. Semmi szükség rá, hogy egy évig együtt vagytok, aztán meg egy veszekedésnél a fejéhez vágod, hogy ne is tetszik a külseje kicsit sem.
2019. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlásnál általában az erényeit kell dicsérni a partnernek, nem a hátrányait sorolni. Úgy, hogy nincs más dolgod, mint tartod magad a konvenciókhoz.
2019. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Klárikám..

Őszinte leszek hozzád, nem vagy a zsánerem. Csámpásak a lábaid, zsíros a hajad és néha a sötétben amikor meglátlak, nem tudom hogy éppen a túlvilágról szabadult rám valami vagy csak kaput nyitottak Malphas-nak, az alvilág urának.


Ennek ellenére, szeretek beszélgetni veled, érdekesek a témáid és jók a pogramok amiket felhozol. Így arra gondoltam, hogy ha bár a következő hercegi pár nem is leszünk, de valami több lehetne köztünk mint szimpla barátság.


Hős lovagod,

Emánuel <3

2019. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak ki akarod használni, hogy növelje kicsit az önbizalmad. Ez gáz.
2019. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan hazudd neki azt, hogy szép! A nőkkel nem szabad őszintének lenni. Amúgy meg ha a belsőjébe beleszeretsz, külsőre is szépnek fogod látni.
2019. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!


élettársnak gondoltam rá így nem kihasználás mert nem veszek el semmi, hanem kölcsönösen adunk egymásnak. Nem azt Írtam, hogy ronda, csak hogy nem túl vonzó, de minél többet gondolok rá annál vonzóbb.

2019. júl. 8. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen beszélgess vele. Hívd el vhová. Ha bókolni szeretnél neki, akkor a neked tetsző belső tulajdonságaival bókolj.


23L

2019. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!