Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, kiváncsi vagyok ra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi ember kérdése:

Lanyok, kiváncsi vagyok ra, hogy mennyire veszitek szívesen egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban, ha az előjáték során a köldökötök is közel kerül a figyelem középpontjahoz?

Figyelt kérdés
Különösen együtt fürdéskor, ha gyengéden masszirozzak ujjbeggyel, vagy éppen egy kellemes, finom csok is kényezteti. Milyen jelentőséggel szokott bírni az, ha piercinggel ékesítitek?
2017. dec. 3. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jártál Te itt úgy két éve..? 🤔

Akkoriban is garázdálkodott itt egy köldök (és belső-felkar) fétises csóka...

2017. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. dec. 3. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint, kényeztetik ott is. Szeretem, és én is szoktam a partnernek.
2017. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak piercingek benne de ha valaki hozzanyulna (aki nem a piercerem) annak kezet tornem azonnal. Brrr. Azert rakattam bele, mert undorodtam tole. Igy is. Csak igy szebb :'D
2017. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!