Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti bevállalnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti bevállalnátok, hogy előjáték közben büfögtök a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Mondjuk valamilyen szénsavas üdítővel rá is lehetne segíteni, aztán mehet is a büfizés.


Persze nem lenne elvárás minden szex előtt, de néha örülne neki.


2017. nov. 28. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Beteg aki a büfögésre Fingásra izgul

2017. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Miért lenne beteg? Bezzeg az anál az tök normális...
2017. nov. 28. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Az inkább. Ez rohadt aberrált dolog
2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miiért aberált? Nálam az aberált az a pedofília, nekrofília és társaik, ez max. undorító lehet egyeseknek, de közel sem aberált.


Én pl. az anális szexet utálom, sőt undorodom tőle, de nem tartom aberáltnak aki ebben leli az örömét.

2017. nov. 28. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:
*abberáltnak
2017. nov. 28. 20:46
 6/10 A kérdező kommentje:
*aberráltnak
2017. nov. 28. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Az igazi az lenne, ha a spermát lenyelné és utána böfögne egy sort :)
2017. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nekem is béjönne...

Szerencsére a puki is bejön és arra engedéjt sem kell kérni, mert análnál csak olyan pózba rendezek, hogy generálódjon a puki.


Amúgy neked sem kell kérni, csak itass előtte vele sok kólát, aztán amikor véletlenül elbüfögi magát orál közben, akkor meg említheted hogy neked ez bejött. És akk majd látod a reakcióját.

2017. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az anti-fart fetisshh?
2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Le fogsz pontozni, de nem vállalnám be. Miért? Mert nem íhy neveltek :) Nekem gusztustalannak és kifejezetten kiábrándítónak tűnne, egy kapcsolat elején pláne. Nekünk, csajoknak ez kínos ez, ezt el kell fogadni.
2017. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!