Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnom nem szeretne szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom nem szeretne szexelni velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem szeretne velem szexelni mindig van valami kifogasa. Utoljara oralisan kenyeztettem es olyan szuk volt h fajt neki es mondta h hagyjuk abba. 2. Helyzetnel pedig menzesz utan volt es fajt neki igy abba hagytuk.

Nehezen elvezek el de igy mar szinten kedvem sincsen szexelni. Probalok minel jobban oda figyelni ra es sokaig oralozni szinte mar addig csinalom ameddig orgazmusa nem lesz.

Teljesen kezd elmenni a kedvem a szextol es mar onkielegiteni se akarok nagyon.

Mit tehetnek?


2020. aug. 9. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 problémára fel figyeltem az írásodban...


"sokaig oralozni szinte mar addig csinalom ameddig orgazmusa nem lesz."


Ez pl egy hiba, szerintem örülne ha élvezésig nyalnád.

Egyébként ha kellőképpen felizgatod, akkor a kedve is hamarabb meg jön hozzá.

Illetve mehet egy kis változatosság is néha.


Ennyi tippem lenne, de☝️ azért arra figyelj, hogy nem csak a te dolgod karban tartani a szexuális életeteket.

F

2020. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... ha korábban flottul ment most meg nem... akkor lehet tényleg kezd ellaposodni a kapcsolatotok. Ha már nem kíván a partnered, akkor ott a kapcsolattal van a baj.

Ha még csak most vágtok bele... akkor legyél még figyelmesebb, segíts neki hogy még jobban ellazuljon, óvatosabban, lassabban.

2020. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Hány órát szeretkeztek aktus előtt?
2020. aug. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk akkor volt ilyen, amikor nem volt spontaneitás. Amikor úgy akart szexelni a párom, hogy úgyis itt fekszünk egymás mellett, akkor már megdug. A nők általában élvezik, ha minden alkalommal elcsábítod őket. Kell a lelküknek, hogy érezzék, hogy kívánod őket. Kicsit összetettebbek ilyen szempontból, mint a pasik.
2020. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
"Utoljara oralisan kenyeztettem es olyan szuk volt h fajt neki ...." Mekkora nyelved van és mit is csináltál vele ha az fájt neki? Mennyire dugtad fel?:-)
2020. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

O azt mondta o megvan nelkule. Nekem viszont hianyzik a dolog. Azt mondjak a kulso megfog a belso megtart a szex osszefog. Egy kapcsolatba fontos a szex. Nem kicsi a szerszam 19/4

Szerintem nem vekony se rovid de nem is ez a lenyeg. Szerintetek most mihez kezdjek?

2020. aug. 11. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!