Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy manapság sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy manapság sok fiúnak nem jut nő? Mi lehet bennük a hiba?

Figyelt kérdés
Rengeteg kesergő kérdést olvastam már itt, hogy miért nincs barátnőm, stb? Ezek a fiúk gyakran még szűzek is 25-30 évesen is. miben lehetnek ők olyan rosszak, amiért sehogy nem jön össze egy nő nekik?

2020. júl. 28. 09:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem kínai srácok!! Fiatalabb koromtól kezdve szinte mindig volt valakim.

És nem ronda nőim voltak.Igaz,én se néztem ki úgy mint a Quasimodo,de nem is voltam egy model,Brad Pitt fazon.

Látom ezeket a fiatal csirkéket,és alig tudom elhinni,higy nem kapják be a gilisztát.


Igaz van 2fiam,akik 20és 23 évesek,de nem nagyon megyek bele az életükbe.Az egyiknek van bigéje,de még nem mutatta be.


A másik egy csendes gyerek,és nem sokban hasonlít rám,mert én elég egy szemét alak voltam így utólag visszanézve.


Sok sikert,azért nem adhatjátok fel!!


50F

2020. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

13-as.

Nekem most mondták hogy egy hímsoviniszta g.ci vagyok mert mertem tényekre hivatkozni.


Fun fact. Brad Pitt se jó pasi... vagyis addig amíg nem volt pénze és nem volt híres mondták, hogy elég nehéz volt neki csajozni. Ahogy bejött ez a 2 dolog egyből könnyebb lett neki.


15-ös Milyen igények vannak?

Nőként is nézz szét a neten. Rengeteg "meme" videó is van erről. Tinderen egy csajra 200 srác ír, egy srác meg kap 15 meccset ennyi idő alatt.

Ezen felül van konkrétan olyan videó, ahol azt ecsetelik a nők hogy ha te mondjuk 5/10 vagy akkor legalább egy 7-8/10 pasit szedj össze így növeled a státuszod. Sőt mondok még cifrábbat, még a válásra is buzdít mert, hogy ha gazdag milyen jól fogsz járni utána.


https://www.youtube.com/watch?v=zlLH_ph74Es


Van több ilyen videó is, de érdekes hogy 4 azaz 4-es darab kérdéssel úgy kizárt 20 férfit, hogy személyiségre és kinézetre ki se tért.

2020. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beregisztráltam egy ilyen társkereső oldalra úgy, hogy csajként regiztem be magam. Gondoltam lássuk a másik oldalt is. Ami igen durva volt, hogy szinte rögtön elkezdtek rám irkálni mindenféle kinézetű, korú férfiak. 20 perc alatt kaptam kb. 50 üzenetet, szóval ebből nem nehéz kitalálni, hogy egy átlagos nőre is milyen rengetegen ráírnak... Így hát nekik bőven van miből válogatniuk. Egy nagyobb oldalon kap egy nő akár 50-100 üzenetet is naponta és nem is kell, hogy bombázó legyen hozzá.
2020. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Átoperáltatom magam.
2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na ezért nem írok egynek se, úgy is elvész a többi között..
2020. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

6-os hozzá szóló jól szólt. Minden lány ki.zott flegma meg bunkó is. Igazából max akkor ismerkedek ha a lány a kriptonitom kb. Aztán rájövök sok idő után mindig h csak egy fantázia kép ő is.


Így ezek után meg ki a f*nak van kedve ismerkedni? Lehangoló az egész.

2020. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Egy egy összetett dolog és ez nem is csak magyar sajátosság. Nyilván sok összetevője van. Az internet korában nyilván a nők is felvilágosultabbak lettek, gyors lett az információ áramlás. Na meg ahogy eljöttem írták, az ilyen netes társkereső oldalak és applikációk is a nők malmára hajtják a vizet ilyen téren. Meg a sok külföldi jelenléte is nehezíti a magyar férfiak pártalálás esélyeit lásd: bulinegyedek, egyetemeken itt tanuló külföldiek, stb. Már kár is lenne tagadni, hogy sok nő alapból a külföldit tartja izgalmasabbnak a magyarnál.


Szóval manapság tényleg nincs könnyű dolguk a magányos férfiaknak, főleg ha nem gazdagok és nem néznek ki feltűnően jól, akkor elég nehéz dolguk van.

2020. júl. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A mai lànyokban van a hiba
2020. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!