Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy manapság sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy manapság sok fiúnak nem jut nő? Mi lehet bennük a hiba?

Figyelt kérdés
Rengeteg kesergő kérdést olvastam már itt, hogy miért nincs barátnőm, stb? Ezek a fiúk gyakran még szűzek is 25-30 évesen is. miben lehetnek ők olyan rosszak, amiért sehogy nem jön össze egy nő nekik?

2020. júl. 28. 09:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

Milyen érdekes hogy a hozzászóló csajok szerint ők semmiben nem hibásak a témában (meg amúgy sem, semmiben) tehát ha nem próbálkoznak a pasik, akkor ők a hibásak, ha próbálkoznak akkor meg ők a hibásak mert "hagyjábékén! mit képzeltek hogy leállunk veletek?"


Ez is az önzőség jele.

2020. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

En ezt nem vettem eszre.


Mivel mindenkinek mas a jo no, jo pasi. Lehet hogy neked atlagos a csaj, de nala nem utod meg az atlagot. Mig lehet, hogy egy szamodra szebb nonek meg bejossz. Sokat kell probalkozni es adni magadra testileg-lelkileg.


Pl sokaknak a Zimany tipusu nok a 10esek, masok meg kifejezetten undorodnak tole. Most akkor jo no vagy sem? Mki maga eldontheti.

2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%

#11: Ez amúgy itt tipikus. A felnőtt párkapcsolatok témában többet lógok és ott gyakorlatilag nem létezik olyan dolog, amiért a nők lennének a felelősek. Gyakorlatilag mindent a férfiakra hárítanak az itteni női felhasználók.


#12: Ezt a logikát sosem értettem. Oké, hogy a szépség relatív, de nem ennyire. Egy Tóth Andit több pasi szúrna, mint egy Zalatnay Saroltát. És egy Brad Pitt több nőnek jön be, mint egy Danny DeVito.

Ha valaki 7 milliárd emberből egynek jön be, aki a bolygó másik oldalán él, akkor ezzel a "szépség relatív" szöveggel kitörölheti.

2020. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én 2 csajt dugok. Szerintem emiatt nem jut neked.
2020. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%

"Mostnság nagyobbak az igények"


E konkrétan mit jelent fiúk?Én nem tudom,mert nagyon rég házas vagyok,csak érdekel,hogy pld a mostanság az mit takar.5éve,10éve?

A szépségen tényleg felesleges vitázni.Mindenki el tudja dönteni azért,hogy egy nő szép,közepes,vagy érdekes.

Értjük gondolom.Nem tartoznak ide az ínyenc,a különös és ritka esetek.Mert biztos van ,akinek az jön be.

Hanem általában van egy szépérzéke mindenkinek ez tény.Tehát el lehet dönteni anélkül,hogy belekombinálnád a kinek mi a szépség dumát,mert az csak kenegetése a f.nak.


Szval mik az igények,ha elhívok randira egy közepes nőt?

Kell még futni az udvarlási köröket,vagy néhány perc,és tudod mi a helyzet?

2020. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%

Közepes nőnek a mai igényei azok: hogy legyél MINIMUM egy Bradd Pitt, de legyél kigyúrva is ám, legyél híres... tévésztár, vagy dídzsé, de minimum influenszer, ja legyél tele lóvéval annyira hogy azt se tudod mire költsd el.


Ha ezeket teljesíteni tudod, randiznak veled.Ha meg nem,akkor sajnálják, az csak a te hibád hogy ennyire életképtelen vagy. :D


Úgyhogy vigyázz inkább a házasságodra. :D

2020. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

15# Saját lakás, autó, diploma, jó fizu, utazások, érdekes életmód.


Ja és persze jó beszélőke, szaladj utána, mindig te keresd őt mert te vagy a férfi, te fizess, legyen sok barátod és jó szociális státuszod.


És akkor ebben még nincs benne a külső, amitől nedves lesz a bugyi.

2020. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#15: Van jó pár olyan srác ismerősöm, akik 5 éve mondjuk simán csajoztak, sorban fűzték be a lányokat, most meg maximum 1-2-őt találnak szexre és ennyi. Szóval, azt mondani, hogy semmi sem változott, elég fura. Igazából a való életben konkrétan csajoktól hallom, hogy szerintük is nagyobbak lettek a nők igényei, mint évekkel ezelőtt. Egyedül itt látom, hogy ezt néhányan mintha nem akarnák felfogni és csak nők írják itt is. Fura.


Amit látok, hogy sok csajnál alap, hogy a férfi hozzon olyanokat, amiket ő nem tud: A srác legyen magas, jó alkatú úgy, hogy közben a csaj alakra semmit sem nyújt. A férfinek legyen jobb keresete. Legyen vicces, legyen szórakoztatógép. A férfi legyen helyes, még a rondább csajoknál is. Értse meg a nőt, de legyen macsó, de legyen érzékeny, de csinálja ezt, de csinálja azt...


És érdemes azt is megnézni, hogy hány nő panaszkodik arról, hogy nem talál normális pasit. Mindezt úgy, hogy nem normális pasit nem találnak, hanem egyszerűen a saját kategóriájuknál jobb pasit nem találnak.

2020. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy saját tapasztalatok:

- Volt egy csaj, aki 110 kiló volt és azt várta el, hogy legyen kocsim. A csaj a szülein élősködött. Természetesen offoltam.

- Minimálbért kereső csaj húzta a száját, hogy én csak szakmunkás minimált kaptam...

- Többször is volt már, hogy beszélgettem 1-2 lánnyal, elpanaszkodták az életük. Rákérdeztek, hogy nálam mi a helyzet és ha mondtam pár velem történt rossz dolgot, ráadásul nem panaszkodásként, akkor pár nap után jött, hogy nem vagyok elég pozitív, nekik ez nem jön be.

- Több erősen túlsúlyos, átlagos vagy átlag alatti csaj ismerősöm tinderen behúzott szinte modell szintű srácokat és nem értették, hogy ők miért nem akarnak tőlük semmit.


Vannak normális csajok és szerencsére ők a többség, de ebben a mű, insta világban nagyon elcsúszott pár csaj az önértékelésben.

2020. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
NAz utolsó 3 nagy igazságot írt. De manapság a csajok 90%-a ilyen sajnos. a 10% meg foglalt, túl messze lakik, vagy már halott. :)
2020. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!