Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy manapság sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy manapság sok fiúnak nem jut nő? Mi lehet bennük a hiba?

Figyelt kérdés
Rengeteg kesergő kérdést olvastam már itt, hogy miért nincs barátnőm, stb? Ezek a fiúk gyakran még szűzek is 25-30 évesen is. miben lehetnek ők olyan rosszak, amiért sehogy nem jön össze egy nő nekik?

2020. júl. 28. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Mert meg sem próbálják
2020. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
érdekes
2020. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Igaz. Èn 26 evesen vesztettem el 2 hete. Nem volt nagy dolog.
2020. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jah, 24 vagyok. Balfasz vagyok ismerkedni, ez van.
2020. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem is akarják igazán.
2020. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nőknek manapság már semmi sem elég jó, flegmák, bunkók, beképzeltek. A félénkebb pasik meg ennél fogva meg se próbálják már, minek? nem kíváncsiak egyik flegma picha megalázására sem.
2020. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem sokáig az volt a problémám, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, így 40 felé ez nyilván már előny :D de 18 körül iszonyat hátrány volt. Egyszer összeszedtem a bátorságomat, és elhívtam egy csajt randizni középsuli végén, azzal épített le, hogy ő nem pedofil, nagyon megalázó volt. Ezzel úgy jó öt évre elintézett, az egyetem alatt nem is próbálkoztam senkinél, hazamentem számítógépezni suli után aztán szevasz. 27 évesen jött csak össze.
2020. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt én is tapasztaltam, hogy egyre flegmábbak. Irtóra elvannak szállva maguktól még a tök átlagos csajok is manapság. Régen ha jó nő volt valaki, azt természetesnek vettük, hogy úgy is viselkedik, na de most a sok 6/10-es, 7-10-es csajok is királylánynak hiszik magukat,ez itt a gond...
2020. júl. 28. 10:46
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nyilván a lányok hibája...🤦‍♀️ Na emiatt nincs, mert ilyen a felfogás
2020. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Én egyetemen döbbentem rá, hogy mennyi szűz srác van.

Az egyik ok ők maguk. Elvannak a saját kis világukban, semmit sem tennének a célért és várják a csodát, hogy majd betoppan.

A másik részről viszont ott van, hogy tényleg egyre több csajnak elszállt az igénye és ezért már átlagos srácok is nehezen találnak normális lányokat.


Persze, mindkét fél lazán kihúzza magát a felelősség alól.

2020. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!