Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti is kívántok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is kívántok meg ilyenformán férfit/fiút?

Figyelt kérdés
Barátaimmal (sőt, alkalmi ismerőssel is) beszélgettünk arról, hogy egy "jó nő" annyira tetszik, ha egyszer hanyatt feküdne nekünk, egész nap nyalnánk. Sőt, más durvábbat is mondott. Magyarán ilyen "orális" fantázia megfigyelésem szerint gyakori, nem csak az "underdog" srácok közt. Nálatok van olyan, hogy arra gondoltok, ha egyszer letérdelhetnétek egy bizonyos férfi elé, nyelnétek, mint valami mannát (még az "ízzel" se nagyon törődnétek)? Van, hogy ennyire beindít a külső/kisugárzás (ha igen, milyen külső/kisugárzás okoz ilyen vágyat)? Azt sejtem, hogy a meleg férfiak vágyják ezt, ha tetszik nekik valaki, mert engem már megtaláltak vele néhányan közülük (egyértelmű célzással). Utóbbiak egyébként is mintha bátrabban kifejeznék "alkalmi" vonzódásukat, de nem akarok nagyon eltérni a tárgytól. Tehát végtelenül leegyszerűsítve, mintegy az "ösztön" részét megragadva: nem gyereket akartok tőle, de szeretnétek "magatokba szívni" egy részét a személynek.

2020. júl. 22. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%
23 évnek kellett eltenie, hogy életemben először érezzek ilyet. Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok, annyira tetszik a pasi (bár nem random emberről van szó, és komolyabbat is szeretnék tőle) de térdelnék előtte egész álló nap... :)
2020. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na, picit feljött a "többek iránt is éreztem már így opció" is. Lányok esetleg annyiban érthetik meg ezt a vágyat, amennyiben nő felé ők is éreztek már ilyet (állítólag nem olyan ritka, hogy feltűnően vonzó nőt megkíván egy másik, szexuális orientációtól függetlenül).
2020. júl. 23. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!