Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti is kívántok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is kívántok meg ilyenformán férfit/fiút?

Figyelt kérdés
Barátaimmal (sőt, alkalmi ismerőssel is) beszélgettünk arról, hogy egy "jó nő" annyira tetszik, ha egyszer hanyatt feküdne nekünk, egész nap nyalnánk. Sőt, más durvábbat is mondott. Magyarán ilyen "orális" fantázia megfigyelésem szerint gyakori, nem csak az "underdog" srácok közt. Nálatok van olyan, hogy arra gondoltok, ha egyszer letérdelhetnétek egy bizonyos férfi elé, nyelnétek, mint valami mannát (még az "ízzel" se nagyon törődnétek)? Van, hogy ennyire beindít a külső/kisugárzás (ha igen, milyen külső/kisugárzás okoz ilyen vágyat)? Azt sejtem, hogy a meleg férfiak vágyják ezt, ha tetszik nekik valaki, mert engem már megtaláltak vele néhányan közülük (egyértelmű célzással). Utóbbiak egyébként is mintha bátrabban kifejeznék "alkalmi" vonzódásukat, de nem akarok nagyon eltérni a tárgytól. Tehát végtelenül leegyszerűsítve, mintegy az "ösztön" részét megragadva: nem gyereket akartok tőle, de szeretnétek "magatokba szívni" egy részét a személynek.

2020. júl. 22. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, több férfi is kelt bennem ilyen vonzalmat
Igen, de ritka az ilyen jellegű vonzalom
Csak akkor érzek ilyet, ha lelkileg is megszerettem
Nem, sosem érzek ilyen jellegű vonzalmat
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez az érzés, ha van, inkább a szexre vonatkozik.
2020. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Hogy egy ilyen "férfibeszélgetést" modellezzek egész konkrétan, kábé úgy hangzik, hogy: ejj, de bedugnám a fejem a két combja közé (vagy valami ilyesmi)... szóval nőknél nem nagyon van olyan, hogy "kiszívnám belőle minden cseppjét" vagy hasonló, csak azért, mert mondjuk nagyon jó teste van vagy "gyönyörű" arca, esetleg jó mozgása.
2020. júl. 22. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs.
2020. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes ilyen aprónak tűnő (de valójában óriási) különbségekre rájönni férfi-nő gondolkodása, késztetése közt. De ez már csak amiatt sem rossz dolog, mert némileg alátámasztja, hogy a nők tényleg nem annyira "őrülnek meg" egy jó külső láttán, így szinte mindenki esélyes lehet.
2020. júl. 22. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Én kifejezetten utáltam mindig is az orális szexet. Általában magamban mindig imadkoztam, hogy a pasi ne akarja, ha normálisan kérte akkor megtettem, de nem szerettem.

A mostani párom iránt viszont olyat érzek, hogy én is meglepodom magamon. Annyira kívánom őt, hogy kényeztessem, hogy bánom, ha felbeszakit, hogy ő csinálja nekem. Azt nem szeretem úgy, mintha én csinálhatom neki, de ő nem is akármilyen személyiség, a lelki kapcsolat idézi ezt elő nálam. Simán külsőre ilyen reakciót nem lehet belőlem kiváltani.

2020. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Hm én csak így önmagában egy számomra jó külső miatt nem éreznék ilyet..

De hogyha bejön a stílusa (belsö tulajdonságok)éscegy hullámhosszon is vagyunk és valamiért vonzónak találom (megint csak nem külsőre gondolok) hanem pl mert még szűz vagyis sosem csinálta még de már nagyon akarja nekem ez is elég izgató és akkor már megfordul a fejemben ilyesmi hogy nagyon leszo***m

2020. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Én csak a párom iránt szoktam így érezni. Az, hogy jóképű egy férfi önmagában kevés.

21L

2020. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát van egy "testi" anyag (jelenség/funkció), de hogy azt megkívánjátok magatokba szívni, önmagában elenyésző a szépség/megjelenés. Köszönöm!
2020. júl. 22. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
En durvan fantazialok szexrol, szembejovo, mellettem allo pasirol, pincer, tuzolto, vizvezetekszerelo, stb... De nem az izgat, hogy puff, csak kielegitsem. Hanem hogy jatszadozzak vele, akar oralisan is, de elsosorban ugy, hogy bennem legyen, mert az a lenyeg nekem.
2020. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem apró a gondolkodásmódbeli különbség a "ffi-női agy" között. A nők az érzelmekre, érzésekre helyezik a hangsúlyt, nem arra, hogy úúúúúúgy térdelnék előtte egész nap. A ffi-ak azért mondják mert csak dugni akarnak érzés nélkül és pont. Az számít "jónő" legyen, de szinte már másodlagos hogy az ki.
2020. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!