Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a jó csajok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a jó csajok vannak fent tinderen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen komolyan mondom mindenki jó csaj. Így nem csoda hogy senki se ad esélyt. Megtehetik. De mit keresnek ilyen jó csajok ott???

2020. júl. 21. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan beképzeltek, hogy kell az egójuknak a megerősítés.
2020. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alacsony az élményküszöböd.


Tele van lerobbant tehénnel is. Meg zabigyereknek apukát kereső anyukával. jó csaj elvétve, de azt meg minden pali jobbrahúzza úgyis, 10 perc alatt tuti 100 match jön össze nekik.

2020. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan az a bajod hogy jok a csajok? Tinderen tenyleg jobb csajok vannak, Badoon viszont mar csak 1-2 akad aki jobb csaj, ott vannak kifejezetten rondabb eltorzult fura nok is, akiknek szemelyisegzavara is van boven, oda menj fel
2020. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Igen mivel azok nem fognak velem leállni. Szóval kár is álmodozni. Meg egyébként tudom hogy nem minden a külső.
2020. júl. 21. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alkalmak amikor tényleg jó csajokat dob fel, de ez 20-ból egy eset. sokszor van hogy úgy húzkodom balra a sok szörnyet, hogy áldozatul esik a lendületnek az 1-1 jó csajszi is.
2020. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
De kár hogy ez a férfiakról nem mondható el..
2020. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

CSAK JÓ CSAJOK?!?!?!


Annyi bűnronda van, hogy az valami elképesztő.

Egyszer egy barátommal számoltuk, ő 2-3%-os jobbrahúzással "operált", én 4-5% környékén.

De igazából nincs ezzel gond, úgyis a legjobbakat húzza jobbra az ember.

2020. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a mai okostelefonok kamerájában nagyon jó a szépítő funkció.


Nekem nyomógombos telóm van, egyszer csináltam egy okos telefonnal képeket magamról, hogy legyen egyetlen profil képem a Facebookon, aztán dobtam egy hátast, hogy mennyivel szebb vagyok az összes fotón, mint a tükörben.


Mielőtt azt hinnéd, hogy ez vicc, teljesen komolyan írtam.

2020. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tinderen beállitod a távolságot, erre feldob több száz mérföldes találatokat is. Bugos sz.rtalicska...
2020. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!