Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderes csajok! Ti komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes csajok! Ti komolyan így kerestek tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már a harmadik match-em akad ki, amikor megmondtam neki, h nálam tartós kapcsolat teljességgel ki van zárva.

Ti komolyan azt gondoljátok, hogy egy srác tartós kapcsolatot tervez egy csajjal, aki egy profilkép alapján elhatározzal, hogy dugni akar az adott sráccal?



2017. febr. 5. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy gondolják úgy. Csak játsszák a szende kis szűzet.
2017. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jöttek így már össze emberek.
2017. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, h a Tinder egy szexkapcsolatot kereső app. Olyan szándékkal is regisztráltam, h ilyen jellegű kapcsolatokat akarok. Én mindjárt az elején megmondom mindenkinek, h mik a szándékaim. Az utóbbi időben döbbentem meg, h lányok teljesen kiakadtak ezen... Most komolyabb, mit vár? Herceget fehér lovon????
2017. febr. 5. 00:58
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A lányok a java része nem kap pasit. A társkeresők nem tömve vannak hanem púposak annyi jó csajt találsz bennük,látszólag,és a hangsúly a (látszólagon )van. Ha ismerkedni akarsz 1 lánnyal 2 oldalnyi spirál lapnyi követelésnek kell kb megfelelned,ő meg adja a fenekét a kapcsolatba,ez a mai világ.Mivel nem találnak magukhoz társat ezért ilyenekkel van teli a társkereső,mert ha nem lenne ilyen nagy az elvárás lenne pasilyuk. ÉBRESZTŐ NEM CSÚNYA LÁNYOKRÓL BESZÉLÜNK,OLYAN CSAJOK VANNAK AZ OLDALAKON HOGY LES AZ EMBER,CSAK ÉPP AZ EÉVÁRÁS IS OLYA,VAGY NAGYOBB MINT AHOGY A CSAK KINÉZ. A heroltom: hány éves vagy? Nem b.a.s.z.d már a koromtól leszel boldog? A normális lányok találnak maguknak pasi többnyire.
2017. febr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder nem szexkapcsolat kereső hanem társkereső. Ezek után nem értem miért lepődsz meg, hogy vannak akik az eredeti funkció alapján használják. Nyilván nem a nagy Ő-t kell itt várni kapásból, akikkel lelki társ az ember már az első tali után. De azért olyannal szeretnék találkozni aki legalább adna esélyt egy normális párkapcsolatra és nem rögtön lakásra vinne csak.

Oké hogy legalább őszinte vagy a csajokkal de szerintem jogos hogy társkereső oldalon nem örülnek, ha szexkapcsolatot akarsz tőlük. Biztos van egy rakat csaj aki hozzád hasonlóan csak szexet akar, keresd őket tovább. Ha egy csaj meg ténylegesen randizni szeretne és megpróbálni komolyabb kapcsolatot akkor hagyd és kész.

2017. febr. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
De aranyos hogy komoly kapcsolatot keresel, én meg egy szponzort a gumikhoz,mert lassan nem győzöm pénzzel. :D 20/F
2017. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös és hasonló gondolkodású lányok. Én is szeretnék később tartós párkapcsolatot, sőt, feleséget és gyereket.

De a gyerekeim leendő anyját nem olyan csajok közül fogom kiválasztani, akik a fészbúk profilképem alapján eldöntik, hogy dugnának velem. Ha nem ilyen lány vagy, mit/kit keresel a Tinderen?

2017. febr. 5. 08:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és akkor most kapaszkodjatok meg, még olyan fiúk is vannak ott, akik nem a szexet keresik csak. :D másfél éve vagyok együtt a barátommal, akit tinderről ismertem meg. Na és?:) van ilyen is, biztos van még olyan is, akit te keresel. Ne ítéld el őket azért, mert normális kapcsolatot akarnak, veled ellentétben. Nem lehet mindenki egyforma(hála a jó égnek.)
2017. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 5-ös is mondta, a tinder nem szexpartnerkereső. Eddig kb a nők 3%-ánál láttam kiírva h csak d/ugni akar. A többi komolyra pályázott.


nemtom melyik része nem érthető ennek

2017. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dönti el minden lány egy kép alapján, hogy dugni akar a másikkal, csak azt állapítja meg, hogy szimpatikus vagy-e neki, vagy sem, és ha igen, akkor beszélgetne veled, hogy megismerjen. A tinder meg a sima netes társkereső között szerintem nagy különbség nincs, max annyi, hogy ezt többen használják egófényezésre, mert ez nem gáz, a netesre szerintem a fiatalok kevesebb eséllyel regisztrálnak. Férfiként én sem szexkapcsolatot keresek, sose kerestem. Emellett minden második lánynak oda van írva, hogy nem alkalmit keres. Persze, biztos ott is van kamu, de ha valaki tényleg csak dugni akarna, akkor nem írná ki. Emellett kétlem, hogy egy éjszakáshoz a lányoknak regisztrálni kéne ilyenre. Nem mondom, hogy párkapcsolatot annyival könnyebb nekik találni, de szexet igen, ahhoz nem kell netes app. 23/F
2017. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!