Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól érdekelhet egy lányt a BDSM? és mikor mer elkezdeni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
szerintem sok lány szeretne ilyen szexkapcsolatot csak nem merik felválalni,igaz ez?
2017. febr. 4. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehet tudatlan vagyok, de mit érteaz a bdsm alatt?
2017. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érett korban agyilag és testileg is. Nem bántóam írtam.
2017. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szürke ötven árnyalatát övező lelkesedés kicsit dobott a dolgokon, szerintem sok nő rájött, hogy érdekli, de a legtöbben gátlásosak ezzel kapcsolatban.
2017. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az érdeklődés már egész fiatalon kialakul. Ez olyan mint ha valaki meleg vagy hetero.
2017. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyban hozzájárul a későbbi szexuális életünkhöz az,hogy gyermekkorunkban milyen élmények illetve szexuális hatások értek szerintem.
2017. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

én egy évvel ezelőtt olvastam a bdsmről. Azóta tetszik és ha lesz egyszer pasim(komoly kapcsolatból persze)

akkor szeretném majd kipróbálni is.


18/L

2017. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen kipróbáltam, de úgy érzem nem fogok belőle rendszert csinálni...

Szerintem is ez már fiatalon eldől hogy ki milyen beállítottságú, csak itt nagyon sokan pár éve ennek a létezéséről sem tudtak, most jön ki mindenkiből aki szereti az ilyet (vagyis most jön rá hogy szereti) lehet az 18, vagy 50...

2017. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm, aki már 15 évesen belekóstolt. Nem tudom, hogy azóta hol tart, nem tartjuk a kapcsolatot.
2017. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb 12 éves korom óta érdekel (persze akkor még nem tudtam hogy mi ennek a pontos megnevezése), és az érdeklődésem azóta se maradt alább, de még nem volt alkalmam ilyesmit kipróbálni. Szexkapcsolatba biztos nem mennék bele, már csak azért sem, mert könnyen elkezdek vonzódni valakihez, másrészt meg a partnereimnek is nehezen bontakozok ki minden téren, nem hogy egy vadidegennek.


21L


(privit nem kérek)

2017. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs korhoz kötve. Van aki fiatalon elkezdi, mások 40 évesen próbálják ki először, mert addig elnyomták, de történt valami, néha egy válás, vagy egy-egy nagyobb esemény, ami miatt felszínre tör a kíváncsiság újra.
2017. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!