Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy meggondoltam magam a szex kapcsolatot illetőleg, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit kétszer randiztunk, nagyon vonzó külsőleg is belsőleg is, de nem szeretnèk most komoly kapcsolatot, és neki is világosan elmondtam. Ő nagyon ràm van kattanva, naponta ír, hív, de valahogy a hátam közepére sem kívánom már. Igyekeztem nem közel engedni magamhoz és nem viszonoztam az érzelgős üzeneteit, a szexet még kívántam ettől függetlenül vele, de most már azt sem. Hogy mondjam meg, hogy ne haragítsam meg? Vagy csak egyszerűen tűnjek el?
2017. jan. 20. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak őszintén: sztem ne tunj el, csak mondd el neki h Neked ez így sok volt és vége van. Gondolom nagyfiú már és megérti.
2017. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy neked ez nem megy.
2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nyomulós palikat észhez kell téríteni. Mert nagyon ocsmányak sokan. Mond meg neki kerek perec, hogy zavar ez az extrém nyomulása. Nem szereted a piócákat. Ebből fog érteni, ha nem akkor az ő baja.

Nekem régebben volt ilyen haverom és ha láttam, hogy ilyet csinál, négyszemközt mindig mondtam neki, hogy erről szokjon le mert nagyon visszataszító és ettől menekülnek a nők férfiak egyaránt.

21/F

2017. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!